Gentlemani (2019)

Zábavné, potěšující, svěží vítr jako vždy. Ritchie nezklamal.. palec nahoru, jinak to nejde.

1917 (2019)

Epická válečná road movie jízda. Možná pár trochu nepřesvědčivých scén, ale celkově zcela vtažen do běhu hrdiny, tak přesvědčivé i díky té dokonalé kameře. Takto jsem dlouho nebyl uvězněn v příběhu a spjat s hrdinou. Skutečně velice silné a příjemné překvapení.

U Zlaté rukavice (2019)

Ohoho, nezapomenutelné, ještě pár dní a vzpomínek poté mi připomnělo nelehké chvíle u tohoto snímku. Ale to je ono, jít na dřeň a nechat v divákovi silné zážitky. Být přesvědčivý. Proč tento snímek zapadává a nedostává se mu adektvátního hodnocení? mělo by.. 8,5/10

Le Mans '66 (2019)

Uff, to je americké, hloupé, nezajímavé, nereálné, zfilmované jako už tisíce filmů předtím. Ne se, ztracený čas bez kouska umění či vkusu. Toto se vám skutečně líbí kolegové? Den předtím jsem viděl Knives Out, jiný druh filmu, ale ta použití filmařina. Nesrovnatelné. 4/10

Na nože (2019)

Za mě překvapivě příjemné a skvěle zpracované dílo. Pocta klasickým detektivkám s příchutí humoru a neutuchajícího napětí. Nejde o zbytečnou dlouhou gradaci, ale film má několik menších vrcholů a krásně provádí diváka v napětí od začátku do konce. I ten závěr se dal.

Barva kouzel (2008) (TV film)

Zajímavé. Na svojí dobu asi fajn zpracování. Některé postavy skvělé, jiné pro mě pochybné (Dvoukvítek mě moc neoslovil). Ale celkově spíše palec nahoru, ačkoliv nevím, jak může film vypadat pro toho, kdo knihu nečetl :)

Vlastníci (2019)

Absurdni, zbytecne prehnane a prvoplanovite vykonstruovane.

Totáln! sezona (2019) (seriál)

Pomerne chytlave a dobre ze bylo natoceno. Rezijni a strihacska kvalita je udesna. Chapu, ze jde o amatersky pocin, ale koukat dokola na slavici jednodussi kluky a stejne proslovy trenera. No nejak nevim. Ano, jsem slavista, ale tento dokument je silne precenovan...

Zaklínač (2019) (seriál)

Wtf? Ono je to skutecne tak hrozne, jak se povida. Desivy scenar, hrozni herci, beze smyslu, bidne provedeni...rad bych, ale nevidim poradny klad. Chjo..

Králíček Jojo (2019)

Pěkné, trefné, originální, na rtech strnulý úsměv, ale ty slibované záchvaty smíchu nepřišly. Nešlo z toho vytěžit ještě více? Ale budiž, více takových děl..