Základna (2019)

Generation Kill říznuté Black Hawkem bez amerického patosu. Už začátek na základně, která evokuje papiňák, jasně říká, že to bude slušné SHTF. A druhá půlka je skutečně kvalitní SHTF.

Synchronic (2019)

Zajímavý nápad, ale dost nízkorozpočtové provedení. Herci mě nepřesvědčili a děj mě nedokázal vtáhnout.

Interceptor (2022)

celkem slušná pičovinka, která měla na začátku solidní potenciál. komorní sestava bandy vrahounů a pár správňáků se dala pěkně využít v pomalé vyvražďovačce. bohužel, slušná první půlka byla vystřídaná rozblemcanou ukecanou druhou, která ztratila tempo. když si většinu záporáků vyvraždíte chvilku po začátku, asi nic jiného než patos a kydy nezbude. takže nám autoři místo ucházejícího béčka v levných kulisách naservírovali naředěnou kaši, kterou ukončil zcela nepřekvapivý závěr. škoda, paní Patáková byla docela sympatická kost a měla i kapku náběh na Smrtonosnou past v sukních. nesmím zapomenout vypíchnout scénu se šlehačkou... pardon, montážní pěnou. a scénu s žiletkovým drátem.

Predestination (2014)

Na mě asi moc zamotané a intelektuální. Námět zajímavý, ale v provedení časových skoků jsem se trochu ztrácel.

Kód 355 (2022)

Pokus o dámskou M:I nějak nevyšel. Pénelope a Diane cajk, ale ty dvě další sůvy mě iritovaly. A to prosím pěkně nejsem Jessičin hejtr. Každopádně bych užil víc akce a méně kecání.

Kyslík (2021)

Mno, takhle se probudit, tak by mě asi mrsklo. Filmeček sugestivní, ovšem začátek mi přišel takový neslaný nemastný. Naštěstí to chytne brzo obrátky. MILO na nás pomrkává červeným očičkem a člověk tak nějak neví, kdy přijde podraz.

Neviditelný (2020)

Námět dobrý, zpracování taky, ale hlavní hrdinka na mě působila jako děsně nesympatická sůva, že jsem jí prostě nedokázal fandit.

Resident Evil: Poslední kapitola (2016)

Dojná kráva už je dost vydojená. Myšlenka uzavření celé taškařice je sice fajn, ale děsně nedotažená a dost nudná. Pár zajímavých okamžiků by se našlo, ale fakt jen pár.

Resident Evil: Odveta (2012)

Řežbáááááá. Po  trochu WTF intru přichází spoře oděná Mila v bílé místnosti, pak recyklovaná scéna na ťamanské křižovatce... a potom už to jede ve videoherním režimu. Vypni mozek a bav se, brácho. Intelektuální zátěž nulová, akce střídá akci... takže lahváč do ruky, kopyta na stůl a relaxuj, tenhle film tě mozkově nezruinuje. A od značky Resident Evil asi nikdo soudný hluboké duchovno nečeká. Hejtři si laskavě pustí Prolomit vlny nebo Vesmírnou Odyseu. Zbytek může pohoňkávat u Mily.