Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
1 fanoušek
/ 1 bod
bbchrapco
Barbora Chrapčiaková
Liptovský Mikuláš, Žilinský, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Mysteriózní
Romantický
film
seriál
TV film
divadelní…
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Itálie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Thelma a Louise
(1991)
Vše o Evě
(1950)
Dvanáct rozhněvaných mužů
(1957)
Někdo to rád horké
(1959)
Malé ženy
(1994)
Erin Brockovich
(2000)
Dannyho parťáci
(2001)
Notting Hill
(1999)
Život je krásný
(1997)
Amélie z Montmartru
(2001)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(1)
SilentMan