Štěstí je krásná věc (2020)

Úchvatný film. Čistá úroveň Hollywoodských komedií a klasického českého filmu. Po dlouhé době tu máme český film, který má zvraty, děj a nepřestává bavit. Diváka to plně vtáhne, chytne a nepustí. Nemám slov. Je to pecka. 97% (3% Strhávám za nedostatečně vyřešený problém s exekucí a sousedem).

Artemis Fowl (2020)

Nádherné, nové a zajímavé.

Slunečná (2020) (seriál)

Seriál jsem nikdy neviděl. Pravděpodobně kvůli špatné propagaci. Vím jen že existuje. Ale neznám ho.

Králíček Jojo (2019)

Nádherné, úžasné a skvěle to popisuje židy, které nenávidím.

Bourák (2020) odpad!

Odpad, protože tu hraje Trojan. Víc vidět nemusím.

Showtime (2020) (pořad)

Nové, zajímavé a rozšiřující

Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

Doslova je mi zle z toho jaký odpad vypouští takzvaní slavní tvůrci. Efekty kouře možná ušly stejně jako vlak, ale to ostatní fakt nula, nula! nula! Postavy v říši pohádek nejsou nějak ativní, vše vypadá amatérsky a to jsem viděl i to jak tyto efekty dělali a ještě k tomu toto bylo od České televize, hrůza a noční můry. A jelikož v roce 2020 byla natočena česká pohádka pohádka v koprodukci Primy a ta má úchvatné efekty, kameru i hudbu a úroveň Hollywoodu tak nechápu tento film o Saxaně. Nedává žádný smysl a ani to kde vzala tu knihu?? Tu knihu?? Sakra ona žádnou knihu mít nemohla, když Lexikon vzal ředitel nakonci prního filmu a Saxana z říše pohádek do světa lidí pronikla jako sova. Blbnosti a ztráta času!!!.. I já bych vizuální efekty zvládl lepší jako amatér. Zde když si rozeberu scény tak nepoznám zda je to tržnice nebo pár lidí před tapetou a to v roce 2011 byli skvělé možnosti, zde vidíme i nedostatečné klíčování a vidíme i kousky Green a Blue screen.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

Musím říct, že je to jeden z nejlepších seriálů. Výborný příběh, námět, hudba. Turci umí točit

Ducháček to zařídí (1938)

Dokonalé. Skvělý film, nedokážu mu nic vytknout, legrace od začátku do konce a pan Burian s panem Marvanem válí