Krotitelé duchů (2016)

Suprovy napad, pokracovani i remake puvodnich dvou filmu. Jsem hluboce potesenen a opravdu vizualni a i sprcialni VFX efekty byli mnohem hezčí než v půvosních dvou dílech, ale i tak zachovali si původní podobu, skvělé!

Lovec: Zimní válka (2016)

Zajímavý příběh a dokonce i ta návaznost na Sněhurku a lovce.

Masaryk (2016)

Povedený životopisný biják, jako každý český film, prostě kvalota sama

Ohnivý kuře (2016) (seriál)

Líbilo, mnohem lepší než ty přihlouplé a trapné seriály na Homo-Nově, na kterou jsem se už dlouho přestal dívat. Věřím, že se tento seriál požene správným směrem, fandím a držím palce. Jakub Prachař je skvělí

Soudní síň (2016) (pořad)

Nevím co jste to za tupce, lidi, ale tento pořad je opravdu k pobavení ten pravý

Strašidla (2016)

Film by se dal klidně spojit či přirovnat k velice skvělé pohádkpvé komedii Kačenka a Strašidla, ale nyní ze strany strašidel. Dalo by se říct, že film celkově má na české poměry a kvalitu příběhu dobrý námět.

Šéfík internetu (2016) (pořad)

Jak se tohle někomu nemůže líbit . Vždyť je to luxusní podívaná, ale pravděpodobně většina lidí, co tady něco píšou negativního nebo různou zápornou kritiku nemají sebevětší zkušennosti s tvorbou videí. Například já mám zkušennosti s video tvorbou a zde by měli spíš psát lidé, co si alespoň zkusili něco natočit, sestřihat a vytvořit. Ale i snaha se počítá!

Ant-Man (2015)

Díky tvůrcům!!! - konečně, náprava. Avengers: Age of Ultron byla jiná zajížďka, jiné kafe --- úplně mně to dalo na jinou kolej než jsem zvyklí u MCU Marvelovek, Ant-Man mi zase zlepšil mínění o Avengerech a navrátil vše do původna, snad tak zůstanou i ostatní díly (ostatní filmy této série).