Až do smrti (2007)

A Dalsia vynimka vo Van Dammeho registri kde sa snazi vylepsit skore medzi dobrymi filmami co mu priniesli popularitu a slavu a totalnych kravin typu Derailed kde sa marne snazi zopakovat Seagalov uspech v Siege 2 - dark teritory.

Pastýř (2008)

Van Damme a jeho slusny vykrik za starou slavou rokov minulych...

JCVD (2008)

Naozaj mile prekvapenie ktore som vazne necakal a skoro mi spadla sanka. Po totalnych kravinach (su vynimky) co toci posledne roky je tento film jednooky medzi slepymi kralom.

Univerzální voják: Zpět v akci (1999)

Debilina hrubeho zrna, no ma to slusny rozpocet, vtipy nad ktorymi sa obcas pousmejete obcas zvrastite tvar ale ja som sa bavil :-)) ... kdyz to do nich nasiju jen je nastvu, treba je rozstrilet na kusy a modlit se aby ty kusy nezacali bojovat :D

Spolek nemilosrdných (2009)

Klasika a tu mam rad :). Slusna atmosfera s dobrou hudbou na plne pecky, plno peknych bab a k tomu jeden posahany magor ktory sa snazi "ochranit" svoju priatelku pred spolocnym sesterskym vrazednym tajomstvom. Kedze sa jedna o horor nikto necaka oskarove herecke vykony ktore tu samozrejme nenajdete, no co najdete je pohodovych cca 95 minut jednohubkovej teen vyvrazdovacky kde kill-y su dobre stravitelne a pribeh ma v ramci zanru hlavu aj patu a ako to byva zvykom posledny zaber vzdy patri.... :o)

Sherlock Holmes (2009)

V duchu akcia-vtip je SH niekde medzi,par vtipov naozaj vydarenych plus zvucne osadenstvo a pan Zimmer doprevadzajuci ;)

Coach Carter (2005)

Jackson ked hra... da sa to pozerat, no a tu hra vyborne, vsetko ma svoje pravidla, ktore ked respektujes a riadis sa nimi mas napol vyhrate... druhy najepsi film o basketbale ktory som videl.

Sexy 40 (2009)

Nevtierava, zabavna a vyspela romantika z nadhernou Catherine. Po PRIME z Umou Thurman dalsi vydareny filmovy zakusok. Po vzoru PRIME som si myslel ze to skonci rovnako,no po rozhovore ked vysli z kliniky som vedel ze skoncia spolu :)). Uplne suhlasim z laraley - Preto odporucam, nechajte sa unasat vlnou romantiky a nezabudnite, laska kvitne v kazdom veku :)

Láska na druhý pohled (2009)

Po romantickej stranke slabsi priemer ale ta dramaticka cast, co je vlastne skoro cely film sa mi pacila dost, hlavne postava stavbara a scena s uhlikmi bola dost silna, naslo sa tu niekolko velmi dobrych scen, je to silna drama zo slabsou romantikou a ma to u mna za 4*