Autor! Autor! (1982)

Bouřlivý milostný poměr autora a herečky, odehrávající se na jevišti i v zákulisí divadla.Herecký koncert Al Pacina a jeho dvou partnerek, nepříliš inteligentní zápletka.

Až přijde kocour (1963)

Samozřejmě, že je to kvalitní film,ale mám dojem, že mnoho diváků po jeho zhlédnutí bude na rozpacích-je to nějak odtrženo od "lidství".

Babí léto (2001)

Je to snímek o tom, že stáří není důvodem to "zabalit" a starat se jen o to, jaké bude parte, či jaký bude hrob. Chce to prostě užívat život, nehledě na věk. Moc pěkný film!!

Báječná léta pod psa (1997)

Výstižné zachycení doby nedávno minulé plné křivých charakterů, které se umí přizpůsobit kdykoliv a čemukoliv a stále jim to vychází. O Kvídovu otci to neplatí...

Báječní muži s klikou (1978)

Ve filmu vystupují známé osobnosti z filmového dávnověku u nás a je to hezké - nebýt těchto nadšenců, nebyl by ani film.

Balada pro banditu (1978)

Mně se tohle pojetí Olbrachta moc nelíbilo, je tam ale docela pěkná hudba,zvláště jedna písnička v podání Donutila, kterou můžeme slyšet i v pořadech výše jmenovaného.

Balzac (1999) (TV film)

Dvoudílný film vystihuje slavného spisovatele, který měl rád život a měl problémy s věřiteli, přestože byl slavný. Depardie je typ, který zřejmě odpovídá dost věrně originálu.

Bankéřka (1980)

Bankéřka v podání Romy se stává trnem v oku svých kolegů a dojde to tak daleko, že je zastřelena.

Baron Prášil (1961)

Opět ta báječná Zemanovská atmosféra, plná geniálních nápadů , umocněná Milošem Kopeckým v hlavní roli notorického, ale zároveň romantického lháře.

Barrandovské nocturno aneb Jak film zpíval a tančil (1984)

Natočeno k padesátiletí provozu barrandovských ateliérů... Výpravná televizní podívaná, na které se sešlo mnoho tehdejších ředitelů a dalších důležitých a všichni se tvářili spokojeně.