Fešák Hubert (1984)

Velice povedená komedie, stojící na výkonu Karla Heřmánka, co by prvorepublikového frajera. Těžko si představit někoho jiného v hlavní roli...

Filadelfský experiment (1984)

Docela podařené spojení dobrodružného žánru s motivy melodramatu a katastrofických příběhů a ještě k tomu přenos v čase. Zajímavě vykreslené postavy a kvalitně podaný příběh.

Florenc 13,30 (1957)

Mě se líbilo, když pan Bek napsal ve svých pamětech, že v tomhle filmu hrál řidiče autobusu, ale přitom seděl na nějaké bedně a kolem něho a jeho cestujících ubíhala krajina.

F. L. Věk (1970) (seriál)

Sice jenom čb , ale perfektní vystižení doby, perfektní herecké výkony a hned při úvodních titulkách výtečná hudba člověka slavnostně naladí - jeden z televizních skvostů.

Fontána pro Zuzanu 3 (1999)

Jeden z nejhorších filmů, které jsem viděl. Asi ho Rapoš natočil pro svou Evičku, aby se podívala do Afriky.Hrůza!!!!!

Forrest Gump (1994)

Tenhle film je nutno vidět víckrát,jednou je na takovou kvalitu málo. Hanks se na prosťáčka opravdu hodí, spíše řečeno umí ho zahrát. Konec je dost smutný...

Frajer Luke (1967)

Nezapomenutelný Newman, nejen kvůli těm spolykaným vejcím.

Gabriela (1941)

Tenhle melodramatický příběh je zajímavý i zřejmě nejzápornější postavou Karla Högera a jednou z mála filmových rolí Marie Rosůlkové "v plném rozkvětu", tedy předtím, než začala hrát ztřeštěné role.

Gallipoli (1981)

Film by měli vidět ti, kdo pořád haraší zbraněmi a mají chuť si zaválčit. Myslím, že mladí muži by měli mit poněkud jiné zájmy, než po sobě střílet.

Gándhí (1982)

Jedna z nejlepších biografií v historii filmu,velkolepá podívaná s účastí tisíců statistů, vynikající Ben Kingsley. A přitom se indická strana zpočátku nemohla smířit s tím, že její legendu ma ztvárnit Angličan.