Po dobrodružství Poseidonu (1979)

Velice slabé a hloupé rádoby pokračování katastrofického filmu Dobrodružství Poseidonu. K dosud nepotopenému vraku lodi se sjíždějí za vidinou bohaté kořisti "supové" menší lodi.

Poslední objetí (1979)

Agent CIA sleduje stopu zvrhlého zabijáka. Poněkud složitá, ale inteligentní detektivka ve stylu Hitchcocka,skvělé herecké výkony.

Útěk z Alcatrazu (1979)

Výborný film o útěku z velmi dobře střeženého vězení. Povedený jako všechny, kde hrál Eastwood pod vedením Dona Siegela.

Zimní zabíjení (1979)

Nepříliš úchvatný, ale přesto docela napínavý příběh s letmým vykreslením možného výkladu dosud neobjasněné vraždy prezidenta Kennedyho.

Báječní muži s klikou (1978)

Ve filmu vystupují známé osobnosti z filmového dávnověku u nás a je to hezké - nebýt těchto nadšenců, nebyl by ani film.

Balada pro banditu (1978)

Mně se tohle pojetí Olbrachta moc nelíbilo, je tam ale docela pěkná hudba,zvláště jedna písnička v podání Donutila, kterou můžeme slyšet i v pořadech výše jmenovaného.

Brácha za všechny peníze (1978)

Volné pokračování "Mého bráchy" se celkem povedlo, hlavně díky sympatickým představitelům.

Deváté srdce (1978)

Pro děti od 15 let , nejvíc se mi líbil stárnoucí Juraj Kukura ( viz horor Hlad a D.Bowie).

Dotek Medúzy (1978)

Jo, telepatie, to je věc. Stačí, když se mi někdo nelíbí a já ho zničím. Trochu je to přehnané, ale Burtonovi to odpouštím.