Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

Suprová snajperská tematika se skvělým Tomem alias Mirkem Dušínem, co si dá dohromady dvě a dvě a k tomu mu nedělá problém pěstma srovnat kdejakýho grázla. Na tak dlouhou stopáž sem se ani chvíli nenudil takže u mě spokojenost.

Na hraně zítřka (2014)

Super akce a dech beroucí podívaná, která mě ale začala po transplantaci krve tak trošku nudit. A mohlo by to být o kus kratší ale i tak fajn film.

Nevědomí (2013)

Suprová konspirační podívaná s asi nestárnoucím Tomíkem. Celou dobu nejasnosti a napětí přesně tak jak to mám rád. Je to prostě film, kterej stojí za zkouknutí ale že by to byla pecička za 5 hvězd to zase neee.

Podfukáři (2013)

Bavil jsem se každou vteřinu filmu a je to prostě boží!

Babovřesky (2013) odpad!

Tohle se muze libit jen polomentalovi a slabsim jedincum. Nejhorsi na tom je, ze uz mi nikdo nevrati ten cas.

Štvanec (2003)

sympatická dvojce a nože + krásná příroda ! dějově ovšem nic moc ale i tak se u toho bavím a mám tenhle biják rád

Bumerang (1996)

Mé uznání a neskutečný obdiv patří všem lidem, co tohle dokázali přežít. Silné obsazení a emotivní příběh.

Labyrint lží (2008)

Neurazí ale ani nenadchne. Sympatičtí herci a zajímavé intriky. Na můj vkus ale příliš dlouhé a ubíjející.

Velký Gatsby (2013)

Soundtrack hrůza a celý je to tak strašně dlouhý a nudný. Taková obrázková onanie. Když přijdou s nějakým strašným překvapenim tak je to tak nezajímavý, že člověk zapomene že nějaký suprajz bylo. Taková nablblá pohádka od imperialistů.

Gran Torino (2008)

Clint a jeho dokonalý hlášky plný rasistickýho humoru. Prostě sám sebe dokonale zrežíroval. Je to zkrátka super emotivní film, který je tak trochu jiný a nezbývá než ho vřele doporučit.