Hulk (2003)

Hulk smash ! bohužel v tomhle filmu nebyl ani zdaleka využit jeho potenciál a u mě se zařazuje jako nejhorší Marvelovka (samozřejmě nepočítám homodevila a Elektru... to je kapitola sama pro sebe )

Amazing Spider-Man (2012)

Nejde snad o to, že by ten film byl úplně špatnej ... kdybych neviděl spidermana s Tobey Maguirem tak tomu dám třeba i 3*. Ale takhle je to podle mého úplně zbytečný film ... a hereckej výkon Andrewa Garfielda spočívá jen ve vycenění zubů. Proto musim dát za 2*

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Producenti si asi řekli: když už sme udělali jedničku na hovno, proč s tím nepokračovat ... dá se na to koukat ale znovu to vidět nemusim ..

Truman Show (1998)

Supr nápad, supr provedení, supr Carrey ... 5*

Zpráva o Europě (2013)

Začátek nuda .. v podstatě se tam nic nedělo, ale čim víc se film blížil ke konci tím začínal být zajímavější a napínavější. Bohužel to zazdil konec, který nebyl úplně podle mých představ. 3,5*

Gravitace (2013)

K tomuhle filmu jsem usedal bez většího očekávání. Opak byl ale pravdou a já si užíval hodinu a půl krásně vizuálně udělaného sci - fi :)

Star Wars: Klonové války (2008) (seriál)

Po pilotu jsem se hodně bál jakým směrem se to bude ubírat,ale nakonec mě to hodně mile překvapilo .. dokonalé doplnění příběhu mezi epizodou II. a III.

Hunger Games (2012)

Na to jak sem se těšil, tak mě to hodně zklamalo ... další americká, prachy napumpovaná "bomba" s romantickym příběhem jak ve Tvajlajtu ... 2* za docela dobrý efekty

Mortal Kombat 2: Vyhlazení (1997)

Tenhle film nemá všechno to co měl první díl ... kdyby tam nehral Liu s Kitanou, tak je to čistej odpad ..:)