Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Krimi
  • Akční
  • Thriller

Recenze (898)

plakát

Ďábelská lest (1996) 

Možná, kdybych neznala Ďábelské ženy, tak bych byla poněkud shovívavější..., jenže takhle už vím, jak to celé má vypadat. A ve srovnání s původním Clouzotovým filmem Ďábelská lest těžce prohrává.

plakát

Retreat (2011) 

Filmy, u nichž produkce nenaškrábe na víc než tři herce a i tak dokáže natočit solidní paranoidní psychotriller, mě baví.

plakát

Elektra (2005) 

Ne, opravdu jsem se nespletla a nečekala antickou Elektru. Věděla jsem, že to bude popkornová kravina, ale doufala jsem, že to bude třeba alespoň zábavná kravina. No tak nebyla.

plakát

Viktoriánky (2021) (TV seriál) 

Feministické fantasy z období viktoriánské Anglie, které si v posledním díle začne překvapivě cestovat v čase a mařit tak veškerá divácká očekávání. Nečekaný mix žánrů leckomu nesedne, ale já tu odvahu oceňuju a docela by mě zajímalo, kam až se dá zajít.

plakát

Žena v okně (2021) 

Já nemám s filmem žádný problém, dostala jsem přesně to, co jsem očekávala - hezky vypadající a dostatečně zmatený thriller v hitchcockovském duchu. Odkazy na Okno do dvora a Rozdvojenou duši mi jako Mistrově fanynce musí udělat radost.

plakát

Kandidáti (2000) 

A zase to udělali, zase Američani svým patetickým, naivně vlasteneckým závěrem pokazili jinak velice dobrý film.

plakát

Zabiják & bodyguard (2017) 

Nebavilo mě to. Akční scény si nedokázaly udržet mou pozornost a humoru jsem moc nepostřehla. Herecky mě zaujal jedině Gary Oldman, ale i jeho výkon je tak trochu v duchu hesla "mezi slepými jednooký králem".

plakát

Nevina (2021) (TV seriál) 

Oriol Paulo jak ho známe. Opět vrší informace ve spletitém příběhu plném zvratů a "náhodných" setkání, střídá časové linie a nechává nás na pochybách, kde se skrývá pravda. Je to zábavné, ale já už mu na ty jeho špeky moc neskáču, což je vlastně škoda, bavila bych se víc.

plakát

Remember the Night (1940) 

Barbara Stanwyck je jako vždy okouzlující a postava napravené zlodějky působí díky jejímu citlivému a na svou dobu velice civilnímu herectví přesvědčivě. Přirozeně tak vyznívá i na romantickou komedii nečekaný závěr.

plakát

IRIS: Spiknutí zla (2010) 

Oni vážně sestříhali dvacetidílný seriál do dvouhodinového filmu? Tak teď už chápu, proč jsem tak zmatená. Akční scény jsou proloženy uslzenými momenty a na nějaké vykreslování charakteru a motivace jednotlivých postav už nezbyl vůbec žádný prostor. Škoda, že jsem si toho nevšimla včas a nezkusila raději seriál. Ale upřímně, po tomhle už se mi do něj nechce.

Reklama

Reklama