Seznamte se, Joe Black (1998)

Je veká škoda že film se nenese po celou dobu svého trvání ve stejném duchu jako jeho začátek, kterému nechybělo skutečně nic. Po zhruba čtyřiceti pěti minutách ale snímek začíná slábnout a já se začal opravdu hrozně nudit, protože na plátně se vyjma nekonečných dialogů nad smyslem života nic nedělo. Vylepšilo to až skutečně bravurní finále. Díky skvělým hercům a skvělému režisérovi měl tento film předpoklady k tomu stát se vskutku geniálním filmem, ale využil jich sotva z půlky. O hodinu kratší sestřih by rozhodně nebyl na škodu.

Tichý nepřítel (1997)

Tenhle film je jeden velký omyl. Spíše než jako akční politický thriller to vypadá jako konverzační rodinné drama ve kterém hrdinové pořád polemizují nad smyslem života. Scénář je velice špatný, dialogy vyloženě debilní, děj nemá žádný spád a je zde zoufale málo přímé akce. Brad Pitt a Harrison Ford jsou nevýrazní a vypadá to jako kdyby hráli spíše z donucení. A hudba v irském stylu od Jamese Hornera je sice pěkaná na poslech ale jelikož se film odehrává v Americe tak se do něj vůbec nehodí!! Jednoduše zbytečný fim!!

Univerzální voják (1992)

Tenhle film prostě žeru!! Výborná akce, boží vtipy a skvělí Van Damme a Lundrgren!! Správná béčková akční řežba se vším všudy!!

Posel budoucnosti (1997)

Takováhle kravina se jen tak nevidí!! Je zarážející, že taková herecká a režisérská kapacita jakou Kevin Costner bezesporu je dokázala natočit takovouhle sračku. Film má být údajně akčním sci-fi z daleké budoucnosti, ale díky dialogům, exteriérům i kostýmům vypadá spíš jako historický film o vzniku spojených států!! Costner zpatlal snad všechny filmové žánry dohromady a výsledek je katastrofální!! Nad některými scénámi a hlavně nad tím koncem zůstává rozum stát. Co tím vším chtěl Costner říct je mi pořád záhadou.

Rendezvous with Rama (2003) (studentský film)

Na to že je to jen studentský film je to přímo mistrovský kousek!! Vynikající efekty, mystičnost a k tomu ještě mrazivá hudba vytvořili atmosfétu, která se mi prostě dostala pod kůži!! Pravá sci-fi jak má být!!

Živý v Joburgu (2005)

Stejně jako District 9 vynikající!! Snímku nechybí dobré efekty, dojemné momenty, akce a hlavně skvěle vymyšlený a propracovaný příběh. Neil Blomkamp je zkrátka génius!! O tomhle chlapíkovi ještě uslyšíme!!

Lovci pokladů (1999) (seriál)

Americká kravinka, která se dost trapným způsobem pokouší vykrádat Indiana Jonese. Postavy jsou nesympatické, zápletky se opakují a seriál mě nudil svou neoriginalitou hned po pár epizodách. Námět o hledačích pokladů je už celkem fakt dost ohraný a tenhle seriál je hodně zbytečný.

Ataque de Pánico! (2009)

Na to že je to jen amatérský filmeček je to přímo geniální!! Výborné počítačové efekty, skvělí mimozemští roboti a i nějaký ten příběh. Apokalypsa jak se patří!!

Sedm (1995)

Šokující a geniální zároveň!! Fincher vytvořil zdrcující noirový thriller s temnou atmosférou, která se mi dostala pod kůži a každý další závěr jsem přímo hltal. Poslední dvacetiminutivka bere dech. Fincher je prostě génius!!

Smrtonosná past 2 (1990)

Vynikající akční film. Willis opět exceluje a hláška střídá hlášku,akci střídá akce a výbuch střídá výbuch. Ta závěrečná scéna, kdy McClane odpálí letadlo plné padouchů pomocí svého zapalovače je úžasná!! Opravdu bombastické pokračování.