Slimák (2006)

Nebylo to nic z toho, co se tu nahoře uvádí. Od každého jen opravdu malý kousíček. Vše druhořadé béčkové. Film pro hodně nenáročného diváka na sobotu dopoledne. Je udivující, že stejný člověk o pár let později natočí strážce galaxie :)

Všechny tajné věci (2014)

Dlouhé nic a přitom je příběh celkem zajímavý, jen se prostě režisérce nepovedlo ve mě vzbudit prakticky žádnou emoci. Žádná z postav mě nezajímala, snad až na již několikrát zmiňovanou Danielle Macdonald. Herecké výkony to stejné, ta jediná trochu zajímavá postava, byla spíš dobře napsaná, než zahraná.

Daleko od hlučícího davu (2015)

Spíš romantika, než drama, ale rozhodně povedená. Je vidět, že to napsal chlap a taky kdy to napsal. Dobře natočené s dobrou hudbou a herci. Z dnešního pohledu se může zdát divné, proč by o takovouhle krávu měli ti dva pánové takový zájem, ale v té době se to asi vážně mohlo stát. Škoda jen, že to s obouma dopadlo tak špatně, ale tehdy to asi autor viděl jako dobrý konec. Dnes by asi bylo Oaklimu dopřáno odcestovat do Ameriky.

Sejmi prezidenta (2014)

To je tak špatný, až je to vlastně neuvěřitelně směšný :) Vážně by mě zajímalo co Samuela donutilo účasnit se něčeho takového. Jako komedie za dvě, jako akčnák za jedna.

Nejdelší jízda (2015)

Přesně vysoustružený romantický doják. Pro příznivce tohoto žánru asi dobrá volba, ale na mne příliš dojivé a příliš dlouhé.

Mongtajoo (2013)

Zajímavý příběh, ovšem natočený špatným režisérem, podle špatného scénáře a natočený se spatnými herci. Ale je možné ,že je takové hraní v Korei normální. Každopádně zdejší hodnocení jasně ukazuje, že se tu asijským filmům dost nadržuje.

The Captive (2014)

Strašně mě sralo, že nejsnesitelnější postava byla uchylnej záporák a dcera , která strávila dvě třetiny svého života v zajetí a jeho společnosti. Matka byla na zabit a fotřík o moc nezaostával. Policejní dvojici bych jako otec za jejich přístup k vyšetřování zabil sám. Jinak je toto dílko mírně nadprůměrné, ale ta otravnost postav to prostě děsně shazuje.

Bejvalka ze záhrobí (2014)

Film sem přežil jen díky oboum kočičkám, hlavně Daddiro, která byla jako vždy k sežrání. Kéž by byla lepší herečka, aby jí člověk mohl vidět i v nějakém dobrém filmu :) Zbytek filmu byl k uzoufání slabý. Jak do komedie, tak do hororu to mělo sakra daleko. Další z plusu je těch 88 min, díky kterým to šlo dokoukat :)

Padesát odstínů šedi (2015)

Věděl sem, že to bude kravina, ale že až taková ?! Opravdu smekám před lidma co dělali marketing tomuto filmu. Takhle prodat takovejhle brak, to je téměř zázrak. Kdyby každý odvedl stejnou práci, tak je to aspoň na šest hvězd! A nebo je život běžné ženy opravdu tak zoufalý, že je pro ně něco, aspoň podle mě naprosto běžného nedosažitelný sen a nechutně z toho vlhnou. Což by bylo smutné. Ale k filmu. První pul hodinka byla celkem fajn, ale po sepsaní smlouvy to končí a začíná sračka v které se pracháč chlubí co vše může a při tom má jako porbíhat nějaká dech beroucí chemie, která má vést k nějakým údajně zajímavým sexuálním hrátkám. Nevšim sem si ničeho z toho. Tedy pokud to nemělo byt to svázání kravatou a jedno naplácání na prdelku. K tomu všemu ještě ta herečka v hlavní roli. Chápu sice, že je to film určený především pro ženy a tak by obsazení nějaké sexy kočičky bylo asi nežádoucí, ale tím pádem to nešlo přežít vůbec. Takže dámy, příště, až vás váš starej zase bude chtít zmlátit, když zjistí, že v ledničce není pivo, tak místo xichtu nastavte predl a zažijete to stejný. Uvidíte že se mu to zalíbí a časem se jistě domluvíte i na tom, že místo ruky použije pásek a možná i vámi zakoupený bičík.

Strangerland (2015)

Do nekonečna natažené nic. Kidman byla sice dobrá, ale to je na skoro dvě hodiny opravdu strašně málo. Ale jeden přínos to pro mne přecejen mělo, zjistil sem, že si na starý kolena nechala udělat nový prsa.