Mr. Robot (2015) (seriál)

Další z řady Dr. Hausů, tentokrát jako IT a v soukromí hacker. Opět geniální sociopat závislý na drogách. Velké plus tohoto seriálu je, že ten kdo ho psal si dal záležet a to co se tam po odborné stránce děje má hlavu a patu. Škoda jen, že mě hlavní hrdina vůbec nesedl a dost mě to kazí celkový zážitek. Ale i tak za 4.

Yonderland (2013) (seriál)

Je to prostě sranda. Asi ne pro každého, ale naštěstí pro mě, pro mě ano :) po pár dílech to začalo ztrácet a to dost, takže slabší čtyři.

Ghoul (2015)

Ano konečně se někomu od nás zadařil film, co vypadá jako by byl natočen někde na západě, ale bohužel jako hodně špatnej film. Postavy nesimptický, chovající se jako uplný másla. Věčně někdo ječel. Vyloženě sem se modlil, aby už je konečně někdo zabil. Atmosféra 0 lekačky 0 nechutnost 0. Sexy kočicky 0. Přidal bych jednu hvězdu za to že to točil našinec, ale to by mě nesměla nasrat ta podělaná kamera.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Dle předešlých komentářů k tomu filmu sem čekal víc akce, nebo spíš trochu svižnější střih, ale i tak to byla parádička. Postapokaliptický svět vystřižený téměř dokonale. Klobouk dolu ped tím kdo to vymýšlel :) Boží auťáky, sexy kočičky, spousta akce, mrtvých, výbuchu a nějaká ta krev. Prostě vše co to má mít. Tohle chtělo sakra kino! Moje blbost, že sem to nechal na doma:( Po prvním Maxovi konečně koukatelné pokračování.

Penny Dreadful (2014) (seriál)

Vypadalo to nadějně. Škoda že to dojelo na nesmyslném protahování. Díky tomu mě to prostě přestalo bavit. Ovšem seriál je to i tak nadprůměrný a tím, že se podíváte aspoň na pilot rozhodně chybu neuděláte.

Dark Matter (2015) (seriál)

Sem fanda scifi a tak je jedna hvězda jen a pouze za žánr. Je to bez myšlenky a za pár korun. Jenže takovýchto seriálu je prostě málo a tak člověk musí být vděčný i za toto :(

Kilo Dva Bravo (2014)

Na film sem se podíval vlastně jen díky 5 hvězdám od Verbala :) Britská armáda neměla dopustit, aby se tohle natočilo. Takhle špatně na tom přece nemůže být armáda tak vyspělého státu. To byla úplná fraška. Nebýt to podle skutečnosti, tak je to vážně dobrá komedie. Takhle je to jen opravu smutné a ke konci i celkem nudné. Tohle je 100% nejoblíbenější veselohra talibanu.

Spare Parts (2015)

Je to jak podle šablony, žádné brilantní herecké výkony a přesto jasné čtyři. Prostě je fajn, když se dobrým lidem něco podaří. Pohodový film u kterého se pobavíte a možná i dojmete.

Pod kupolí (2013) (seriál)

Další nepovedený pokus dostat Kinga na platno nebo Tv. Nechápu proč se ho zase snažili upravit. Sakra když to nechou natočit tak jak to je, tak proč to vůbec točit:( O tom, že je to natahované úplnýma sračkama ani nemluvím. Za tři, ale jen z úcty k mistrovi.