Perfektní servis (2004)

Asi na CSFD chodí málo negru, jinak si tak nízký hodnoceni nedokážu vysvětlit. Banda bílejch sráčů co kritizujou negry, že neudělali negerskou komedošku, tak aby byla pro běluchy. Mě poser. Je to dobrý a zdejší rasistický sráči se můžete jít bodnout.

Město Ember (2008)

Špatnej rejža a ne moc atraktivní vizuál poslali tento film do kopru. Mohla to být zajímavá fantasy. takhle je z toho průměrná jednohuba.

Mimoni (2015)

Jak vidím zdejším kritikům humor mimoňů nesedl, asi přehlédli, že nejsou cílovka. Nicméně je to profesionální práce a dostanete 110% toho co vám ten film slibuje. Producenti dostali dokonce mnohem víc jak 110% , takže se zdejším názorem asi nesouhlasí :) Takže se usaďte s dětmi u tv a hurá na to.

Na cestě (2012)

Časem se vše začíná opakovat a film to vlastně nikam neposunuje, ale je to dostatečně dobře natočené a tak sem ty víc jak dvě hodiny vcelku v pohodě vydržel. Kdyby se to trochu prostříhalo a trošku víc vyladil konec, tak by to filmu asi prospělo. Snad první film, kde mě sedla Kirsten. Pohodové čtyři.

Lovec trolů (2010)

Správná kravinka. Snad první film u kterého mě nevadila ta pojebaná třepající se ruční kamera. Je to příjemně hravé a rozhodně sem tomu věřil víc, jak 99% ostatních filmů podobného žánru. Kdybych na internetu objevil lístky na trolí safari v Norku, tak hned jedu.

Pravidla lži (2006)

Spojení slov česky a thriller vždy dopadne špatně, většinou až směšně. I tady to byla nejslabší část. Ale ostatní bylo na české poměry slušné a film mě po celou dobu celkem zajímal.

Ghost Rider (2007)

Je to nenáročná mírně podprůměrná oddychovka, na sobotní dopoledne. Sem tam se dobře pobavíte a spravíte si oko na kočičce Evičce, takže proč tomu nedat za tři.

Ghost Rider 2 (2011)

Banda neumnětelů se jela vyřádit do bulharka a tohle z toho vzniklo. Ani nevím kdo z nich byl horší. Nezachraňovala to ani žádná spoře oděna kozatá pipina, takže hodně slabejch dva. Úplnej odpad to zase nebyl, to bych tomu křivdil. Dokonce to i solidně vydělalo. Doufám, že tento fakt někoho nepřivede na myšlenku natočit trojku.

Pokojný bojovník (2006)

Film o frajírkovy, který se promění v dokonalého chlápka k sežrání z prostředí gymnastiky. Film přímo přecpaný klišé. Od začátku do konce do vás cpe dech beroucí moudra, jako cesta je cíl a podobně. Za aspoň jednu hlubší myšlenku v tomto filmu bych vraždil, ale nepřišla. K tomu všemu se neustále snaží hrát trapně na city. Vrchol všeho byly mysteriozní vložky a tak musím autorům pogratulovat k vytvořeni klasické americké sračky. Knížku sem nečet, ale doufám, že s filmem nemá nic společného, protože jinak by měl autor rozhodně navštívit doktora.

Labyrint (2015) (seriál)

Na české poměry až nechutně nadprůměrné. S přehledem to překonává i drtivou většinu tuzemských celovečerních filmů tohoto žánru. Jasně,že to v některých ohledech skřípe, česká klasika je scénář, ale režisér je dobrý, kamera taky, herci ujdou a tak když si uvědomím, že poslední český krimi seriál, který stal za shlédnutí byl major Zeman, tak tomu prostě musím dát čtyři. Po posledním díle je to s těma čtyřma tak tak, ale nechám je a těším se na další řadu.