Všechno, co chceš (2015)

Urputná nuda. Trapné x krát viděné gagy na úrovní první třídy. Jediné co bylo směšné byla snaha o spojení Pegga a Kate. Obliba tohoto herce sice roste, ale na něco jako objekt zájmu krásných žen se nehodí ani v komedii. Jediné pozitivum byla Kate, protože je to prostě kočička a jen díky ní sem to přežil až do konce. Scénárista by se měl hodně rychle začít věnovat něčemu jinému a tomu, že to má cokoli společného s Monty Python prostě nemůžu uvěřit.

One Punch Man (2015) (seriál)

Asi už sem starej a vyžaduji i něco víc než ujetej japonskej humor. Za mne bych dál dvě, ale cílovka budou spíš puboši, tak tomu tady nebudu kazit hodnocení a dam za tři. myslím, že spousta anime z 90 bylo daleko lepších.

Malý princ (2015)

Neubudu tu na rozdíl od řady jiných, hodnotit podobnost s knihou, ale film a ten je proste perfektní. Krásná animace, příjemná hudba, zasmějete se, pobrečíte si, dostanete ponaučení a vše dobře dopadne. Nechápu co víc bych měl od pohádky dostat. Takže nenechte se odradit hodnocením některých lidí, kterým zřejmě chybí pravě to o čem tato pohádka je a to je představivost a hurá na to !

Muž z Vysokého zámku (2015) (seriál)

Je to pomalé a vata je neskutečně nezajímavá. Nudil sem se až do 7 dílu, pak to začne být trochu zajímavé, ale pomalé tempo má celá série. Bylo příjemné, že jsem se po dlouhé době nesetkal s ničím vyloženě stupidním a scénář si po celou dobu drží celkem dobrou kvalitu. Nakonec dám čtyři, ale hlavně protože jsem fanda fantasy.

Gotham (2014) (seriál)

Království za pořádný fantasy, nebo sci fi seriál !!!!! Je to čím dál tím horší. Na začátku druhé série už to začalo být nesnesitelné a to mám přitom většinu postav celkem rád, ale proč proboha dělají tak nesmyslné věci ?:((

Into the Badlands (2015) (seriál)

Nechal sem se nalákat a údajně dobré bojové scény, ale nějak sem se jich nedočkal. Hned první byla vyloženě směšná, pak jsem téměř celý díl čekal na další a dočkal sem se lepšího průměru a sál nic, tak teda nevím no. Děj mezitím byl celkem nezajímavý a člověk co vymýšlel svět v kterém se to celé děje si taky moc práce nedal. Dám tři a to jen pouze proto, že jsem fanda fantasy.

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

Slabý scénář, místy přímo neuvěřitelně stupidní scény. To nemohl zvládnout sám scénárista, s tím mu musel pomáhat i režisér. K tomu je to přímo nechutně natažené a bez jakékoli nové myšlenky. Jinak celkem průměrné řemeslo a tak za dva.

Na život a na smrt (2013)

Takhle to prostě ve skutečnosti nemohlo být. Pokud to tahle upravil scénárista, tak by si měl zpřerážet ruce, protože, ti vojáci tam opravdu umřeli a on z jejich smrti udělal frašku. Pokud to tak bylo, tak by měli v americké armádě kromě houževnatosti a odolnosti, taky zapracovat na zdravém rozumu. Od chvíle kdy narazí na pastevce koz neudělali jediné rozumné rozhodnutí. Když k tomu přidám dobrovolné skákání z útesu, které by znamenalo jistou smrt pro většinu smrtelníku, tak z toho vychází ubohá sračka. Jenže když pominete tyhle nedostatky a budete se soustředit jen na akci, tak prostě musíte uznat, že je to solidní krvavá řezničina a že těm klukům vážně fandíte. To a fakt že by to mělo být podle skutečnosti mě donutil dát čtyři. Čest jejich památce, asi to byli správní chlapy.

Ant-Man (2015)

Je to veselé a hravé. Luxusní oddychovka pro příznivce všech možných superhrdinů. Douglas byl fajn a díky Lilly tam byla i sexy prdelka, i když jí nevím proč na hlavu nasadili tu děsnou paruku. Tedy doufám, že to byla paruka a že něco takového nemá normálně. Dokonce i Ruddy tu byl v pohodě a to je teda sakra něco. Od děje ovšem nic závratného neočekávejte. Pro mne jasný čtyři.

Bojovník (2015)

Raději se podívejte na Rockyho. Tam je vše o něco kvalitnější. Toto je ukázkové slepení všech klišé tohoto žánru, bez sebemenší špetky originality. O vymaštěným, sebestředním a agresivním sráči. Ke všemu ho hraje kožený Gillenhaal, kterého přehrála i Oona Laurence a tak i když mám rád Whitakera, víc jak tři dát víc nejde.