Turbo Kid (2015)

Tak tohle je omyl.. Kde se vzalo 62% nechápu... Patlanina ve které je smícháno dohromady snad 17 žánrů, scénář nepochopitelný( jdeme do budoucnosti, která se odehrává už v minulosti) , výkony herců??? Ty nabrali v Ulici ne?? Hudba Berniera za hvězdičku... 10%

Vítr v kapse (1982)

československá parádní komedie s velkým jménem.

Jedna za všechny (2014)

Protivný ženský v nechutný komedii o ničem, nechápu jak se takový herci mohou podepsat pod něco takového, jejich výkony byli i přesto hodně špatné, nesympatický Waldau a ještě více nesympatická pinda je jeho manželka. Hodně špatná milostná komedie. 35%

Spectre (2015)

Nic tak hroznýho jsem od Bonda neviděl tragédie!

Převrat (2015)

Od tohoto filmu jsem neměl veliká očekávání, ale výborná práce Johna Ericka Dowdleho znamená další 4.hvězdy pro rok 2015. Výborný thriller, trošku mě mrzí hl. role Wilsona nemusím ho, ale popasoval se s sní statečně, ale myšlenka, že to je třeba Stallone by film zvedla. 85%

Chernobyl & Pripyat 2007 (2008)

Zanechá to něco v sobě, má to nepopsatelnou stoupu v těle, tu záhadu.... Chtělo by to víc a víc z tohodle lze vytěžit víc.

Vzpomínky na lásku (2004)

Důkaz toho, že Jihokorejci umí... A tady zásluhou Johna Lee předvádí strop korejské filmografie.85%