Božský Bruce (2003)

Jedna z lepších amerických komedií, která nijak neurazí Aniston a Freeman jsou prostě jistoty, co nezklamou a Jim Carrey no záleží na vkusu mě osobně se taky líbí jak kdy, v tomto filmu zrovna ano, protože v roli magora je velice slušný. 60%ˇ

Dárek (2015)

No tak tohle jsem vážně nečekal ani zdaleka... Po dlouhé době jsem opět zažil ten uspokojivý a mrazivý pocit s husí kůží, protože Joel Edgerton do toho pořádně píchnul skvělé psycho drama ve kterém vše hraje tak jak má. Úžasně vybraná hudba od Bensiho s Jurriaansem prostě nemá chybu a nemohlo to být snad ani lepší. V hlavní roli mě příliš nebral Baterman, ale to, co předváděl režisér, scénárista a herec Joel Edgerton je na oscara! Po dlouhý době jsem od 30.minut civěl a nemohl spustit oči z obrazovky, kolikrát jsem byl víc posranej jak při sledování nějakého hororu, který bývá oproti tomuhle dost slabý odvar. Drama/Mysteriozni/Thriller a ještě chybí Psychologický, protože tohle bylo nejlepší psycho co jsem za posedních pár měsíců viděl! ,,Víš, ty jsi možná s minulostí skončil, ale ona stebou ještě ne'' Na což si to Simon svým jednáním pěkně podělá a před námi je luxusních 20. minut koncovky filmu. Kdy se Simonovi všechno boří. Neskutečný závěr z kterého tuhnu ta muzika to napětí... Edgerton si semnou dělal co chtěl úplně jsem ani nedutal nad touto parádou i mě z toho slzeli oči a poplakával jsem si a to se mi stalo jen u dvou filmů za život. Trošku to připomíná Gone Girl(Zmizelá) Tohle je však ještě o patro víš... Pro mě nejlepší film pro rok 2015 velké překvapení a velký nářez. Edgerton je neskutešný borec. 95%

Doktor Martin (2015) (seriál)

Donutil jak jinak než skvělý. Jeden z těch lepších seriálů na naše poměry. 55%

Polopatě (2013) (pořad)

Dejme tomu oproti jiným zahrádkářským pořadu slušné... ČT1 je trošku zanedbaná stanice..... Jediná jistota, že když jí necháš celý den puštěnou, tak se nepobliješ. 40%

Exploziv (2015) (pořad) odpad!

Režisér je asi pěkný debil nebo nevím, co k tomu dodat:D vymyslet pořad, kde dává, že nějakej frajer useknul důchodci tělo a hodil to do popelnice a na to pustit mluvícího papouška jak cucá ruku páničkovi? Opravdu?:D

Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)

Sotva 2hvězdy, ale po tom co jsem viděl za Kriminálky tak tohle je takovej Forrest Gump mezi krimi.... 50%

Proroctví (2009)

Dobrá práce Pearsona, Proyase a Cageho znamenají 4.hvězdy 75%

Hvězdy nám nepřály (2014)

No oproti 50odstínům..... O dost lepší aspon to má nějaký DĚJ 45%