Predátor: Kořist (2022) odpad!

Tohle je pěkná srač,,,, už jen z principu, v 1 proti Predátorovi stál v nejlepší formě nabušený Arnie, ve 2 proti predátorovi stál v nejlepší formě hrající tvrdý policista Danny Glover, v Predátořích a Predátor: evoluce hráli ostřilení vojáci a známy herci kteří umírali, a teď proti němu stojí malá holka jen se šípem :D debilita nezná už hranice :D možná natočený je to dobře ale bože to jako vážně? :D Kdo porazí Predátora příště, můj pěti lety synovec který ho umlátí autíčkem :D to hodnocení tady musí fakt být jen kvůli tomu jak je to natočený, protože Predátor proti indiánům je fakt směšný nápad a ještě tam hodit nějaké neznámé herecké obsazení, nedám za ten nápad ani jednu hvězdičku a radši si pustím všechny predátory kromě tohoto, měli to radši jinak pojmenovat protože pro mě je to urážka tohle dílo, už by měli fakt některý filmy přestat pachtit pokračováním jen kvůli penězům!!! Příště bude Predátor bojovat proti dědkům z domova důchodců kteří ho umlátí paličkou. :D

Godzilla (1998)

Já myslím že je to hodně podceňovaný film co se týče hodnocení, nevím co lidi by furt chtěli :D ano je to blbost ale já myslím že prakticky jen ten film se nebere vážně tak jak tady ty komentáře, kde si lidi hrají na velké filmové kritiky přitom by natočili špatně i jak hovno žbluňkne do záchodu, já se nedíval na to z vážnou tváří, mě se na tom líbilo že je to vlastně mix akce, sci-fi, Thriller, dobrodružství a skvělých komediálních vložek Matthew Brodericka, Jeana Rena a Hanka Azaria, já ten film miluji i když to není ani trochu dokonalé.

Umma (2022) odpad!

Tak tohle byla hloupost nad kterou sem nemohl než kroutit hlavou, nechápu proč se tento nesmysl vůbec natočil, příběh úplně stupidní, nudný, fakt nechápu co tím měl režisér v plánu ale vůbec se mu to nepovedlo, to se radši budu místo toho filmu čumět 1 hodinu a 20 minut do zdi a udělám lépe.

Sklízení duší (2019) odpad!

Film bych zhodnotil asi takhle beru telefon a jdu točit jak se důchodci mlátí o košíky před Albert a bude to zajímavější než tato chujovina kterou sem musel přetáčet abych se vyhnul nudě absolutní odpad, ani zasmát se tomu člověk nemohl, nejhorší co jsem v životě viděl, shit všech shitu.

Godzilla (2014)

Bohužel filmu strašně škodí herecké obsazení, ty chlapy sem v životě neviděl a ani to nejsou zrovna nějací sympaťáci to fakt ne a Elizabeth Olsen která je slavná jen že je sestra dvojčat Ashley a Mary-Kate Olsen, Godzilla 1998 měla takové hvězdy jako je Matthew Broderick a Jean Reno, tady není kdo by ten průměrný film táhl, takže se u mě musí jít z hvězdičkami dole, když s toho ten pán režisér udělal průměrný film tak si měl domluvit aspoň slavný herce a ne takový neznámý šblecht jako je dvojice Taylor-Johnson a Cranston, který se evidentně nechytli ani v dalších filmech co natočili :D

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Tak tenhle seriál je do 16 dílu 8 série opravdu legendární, humor mi opravdu sedl náramně :) zkusil sem dát ještě šanci pokračujícím epizodám 9 a 10 série ale to co jsem viděl bylo velice smutné, z Top seriálu se s toho stal Top odpad, představitelé udělali obrovskou chybu že seriál nenechali na 8 seriich a dali tam nekomediálního Kutchera a Alan začal být už pořádně trapný a seriál byl nekoukatelný bohužel, 5 hvězdiček za 8 Sezon, odpad za zbylý hnus :D

Ledová smrt (2006)

Já nevím dát tomuto filmu 4 nebo 5 hvězdiček mi přijde hodně přehnaný, stokrát ohraný příběh, jenom je rozdíl že se to natáčí v Norském prostředí, 40 minut nuda z nesympatickými herci a potom jedna vražda a zase nuda, potom hledání pravdy, co jak proč a kde :D a zase nuda, druhá vražda, třetí vražda, čtvrtá vražda a klasické finále stokrát omleté, jednu hvězdičku dávám za snahu Norů se opičit po např. pátku třináctého.