Bohové Egypta (2016)

Vahal jsem mezi 3* az 4* hvezdickami, protoze herecky je to velmi slusne obsazeno, a v pripade Elodie Yung i velmi sexy. Dialogy bavi, akcni sceny jsou zajimave a solidne technicky zpracovane, jen obcas je toho uz "trochu" moc. Prijemna volovinka, u ktere dve hodinky utekly jak nic.

Kobry a užovky (2015)

Kobry a uzovky me prilis nenadchly, jako komedie mi vtipne neprisly, sledovat konstantne idiotsky se chovajiciho Krystofa me rychle omrzelo - mimochodem hral velmi dobre - a k dramatu mne schazel silnejsi pribeh, Matejuv vztah ke svemu okoli i k sobe je zobrazen prilis porvrchne, bez vetsi hloubky, schazi mi skutecne emoce - bratrstvi, pratelstvi, partnerstvi, byznys ... Samotny zaver v baru mi prisel degradujici.

Do posledního dechu (2016)

Silne nezajimave, kycovite, predem jasne bez jedineho prekvapeni, prazdne dialogy, nesmyslny umele vypadajici vizual, totalne popirajici zakony fyziky, kde malinka barka proplova vlnami jako jaderna ponorka... Velka nuda a utrpeni to skouknout cele.

Bod zlomu (2015)

Po vizualni strance je film koukatelny, nebot je plny akcnich scen, ktere sice absolutne nerespektuji fyziku a casto je z nich je pocitacova umelost vice nez patrna, ale odehravaji v nadhernem prostredi a jsou vcelku adrenalive, takze ty nedostatky clovek jeste prehledne. To bohuzel to same uz nejde udelat u obsahu, dialogu, herectvi, pribehu, ktere jsou uplny odpad. Scenar je opravdu mizerny a jiz od prvni minuty do bije ta nerelanost, preskakovani v, neuveritlenost chovani ..... Nebyt toho vizualu, tak to jako odpad ihned vypinam.

Pád (2006)

Vizualne obcas zajimave, holcicka poslouchajici vypraveni svou detskou anglictinou roztomila, ale obsah jsem v tom nenasel zadny. Prazdny film s nevyraznym herectvim, kde vizual je jen slabe pozlatko.

Muž na laně (2015)

Vynikajici, Gordon-Levitt je charismaticky a jeho francouzsky slang je zabavny, film je napinavy, ma skvelou atmosferu a kdyz clovek nevi, jak to s Petitem dopadne, tak chvilemi ani nedycha. Emotivni soundtrack.

Laurence Anyways (2012)

Prilis dlouha stopaz, spousta zbytecnych a nic nerikajicich dialogu, nucene extravagantni a prazdny vizual, ktery ve mne nevyvolal zadne emoce a ani zajimavy hudebni doprovod na to nemohl nic zmenit.

Brothers (2015)

Neprilis povedena kopie americkeho Brothers

Janghwa, hongryeon (2003)

Velikanska nuda a stojici velke usili neukoncit ji pred jejim zaverem. Divak je vhozen do rozbehnuteho deje bez jakehokoliv seznameni s postavami a jejich minulosti, pouze dialogy naznacuji ze je mezi nimi nejake hrozne tajemstvi, ktere nam bude postupne odhaleno. Ale jak ubihala stopaz, nevedel jsem o moc vice nez na zacatku, pouze ve mne narustala obava, ze film bude ukoncen nejakou necekanou, ale vlastne hrozne otrelou a stupidni, pointou a ja budu nastvany nad ztratou 2 hodin sveho casu. Asi jedninou pochvalu si zaslouzi prace s kamerou. Od Jee-woon Kima jsem videl jiz nekolik filmu - I saw the devil, bittersweet life (vynikajici), The Good, The Bad, The Weird a asi jeste nejaky, ale tenhle je pro me nejslabsi.

Who am I - žádný systém není bezpečný (2014)

Forma dobra, obsah bidny. Ti jednotlive casti puzzle sice vypadaji efektivne, ale vubec do sebe nezpadaji. Film pobavi, ale je lepsi u neho nepremyslet, Bara bo Odar vice zapracoval na rezii, nez na samotnem scenari.