Pečovatel (2014)

Film je rozhodne zalozen na zajimavem napadu, pribehu, obcas ani nepostrada napinavou atmosferu a po herci svymi vykony take neurazi, ale celkovy dojem po shlednuti mam pouze prumerny. Stopaz je docela prepalena, ve film je nekolik nelogicnosti a vysetrovaci schopnosti a postupy hlavniho hrdiny se take nedaji nazvat "brilantnimi". Nekolikrat prehlizi zrejme, ignoruje stopy a svedky, kteri maji duverne informace odmita. Navic je obcas roztrzity, temer neustale podrazdeny a stale vybuchujici. Herecky tedy dobre, pribeh originalni, ale zbytecne dlouhe, obcas nelogicke a pro me nezajimave napsany charakter hlavniho hrdiny.

Mokřina (2014)

Film má sice celkem výraznou temnou atmosféru, herectví je nevýrazné a příběh maximálně průměrný. Starší detektiv je nesympaticky a jeho metody, kdy více než rozum používá násilí, odpudivé.

Trans (2013)

zbytecne prekombinovane!

Malá smrt (2014)

Vyborne napsane a zrezirovane, velmi originalni a vtipne.

Zátah 2 (2014)

Raid 1 jsem nevidel, takze nemohu porovnavat, ale mohu rice, ze to je poradna řežba. Bitky jsou husty - ve smyslu toho, kolik maji ucastniku, a ze jsou zajimave a drsne. Bohuzel obcas nepusobi prilis realisticky a je videt jak jsou bojove sceny predehrane. A scenar zase klopyta na logice a smysluplnosti pocinani hlavniho hradiny. Stopaz by mohla byt kratsi a urcite postavy jsou ve filmu navic. Nicmene dej ma spad, bavi a akcnich scen je dostatek, a i pres urcite vytky film hodne bavi.

Vlna (2015)

V druhe polovine film spadne k nudicmu survivalu, ktery nicim neprekvapi a je plny klise. Zato prvni polovina je temer vynikajici. Fascinujici zabery nadherne prirody, mraziva atmosfera, ktera dava tusit, ze neco zleho se blizi, neustale nepolevujici napeti, trvajici az (jen)bohuzel do polovinu filmu. V hlavni roli bych si dokazal predstavit nekoho jineho, Kristofferu J. chybi charisma

Kurýr: Restart (2015)

Skoro by se mi chteli dat ctyri hvezdicka, protoze za zabavu a mnozstvi a provedeni akce by si to film zaslouzil. Bohuzel kvalita scenare a herecke vykony (Ed Skrein je slaby) za urovni akce znacne zaostavaji a dat vice nez tri hvezdicky tak hloupemu fimu proste nejde.

Narcos (2015) (seriál)

Syrový, přesvědčivý, svižný, šokující...

Dárek (2015)

Joel Edgerton vytvoril ve filmu hutnou atmosferu se silnym napetim. Bateman i Rebecca Hall hraji presvedcive a neustale davky dalsich impulzu udrzuji vysoke napeti az dokonce, kdy film vygraduje zajimavou a necekanou pointou.