Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

"What if I told you my dad's a Muslim?!"

Vrásky z lásky (2012)

"Držte ten deštník pořádně, ať se mi nerozteče ksicht."

Já a robot (2013) (seriál)

"Nikdo si nebude vyskakovat na můj ohřívač kafe."

Rivalové (2013)

"You don't need the face to drive. You just need the right foot."

Deník Dity P. (2013) (pořad)

"Tenhle dort je pro mě strašně emotivní, ... protože má v sobě spoustu emocí. Našla jsem ho náhodou v knize španělských receptů a když jsem ho ochutnala, zapůsobil na mě úplně emotivně." Neo-rustikální food porno v podání zaopatřené hedonistky, která se neumí vyjadřovat. Prostě úplně nejvíc.

Count Arthur Strong (2013) (seriál)

"You have never seen an organ that I've got." Steve Delaney je britský rozhlasový komik, který napsal scénář společně s Grahamem Linehanem a sám se obsadil do hlavní role nepříjemného důchodce, bývalého komika a kdysi dávno partnera slavnějšího kolegy, který již nežije. Když přijde na scénu jeho pozůstalý syn a požádá Artura, aby mu pomohl s biografií jeho otce netuší ještě vůbec do čeho se to vlastně pouští. – Velké očekávání, že jde o další autorský seriál autora IT Crowd a Black Books nakonec vyjde trošku naprázdno. Jedná se celkem o skromnou one-man show staříka, kterého si rychle oblíbíte pro jeho zvláštní britskou dikcy (ze které vznikl takzvaný "arthurismus"), svérázný pohled na svět a jeho sebevědomí. 6-ti dílný seriál má celkem vyrovnanou kvalitu a je zde spousta typických Linehanovských absurdních situácí včetně referencí a parodií na soudobou televizní produkci. Nicméně kvalit IT Crowd nebo zejména Black Books, kterému je přece jenom blíž, zcela určitě nedosahuje. 4 hvězdičky s odřenýma Arturovýma ušima. Seriál chystá druhou sérii.

Star Trek: Do temnoty (2013)

"You saved my life." Kolikrát jste tuto větu napočítali za celý film? JJ má moc malý popkornový koule jinak by z Cumberbatche alias Khana vymlátil tolik co Nolan z Jokera. Už dlouho jsem neměl z filmu podobný pocit, že se vlastně vůbec nic nestalo. Chybí tomu tah na bránu a větší moment překvapení.

Luther (2010) (seriál)

"Give me a lever long enough and a fulcrum on which to place it and... I can move the world." Sestřenice Dextera Alice Morgan a charismaticky oldschoolovej detektiv tvoří dokonalou symbiózu špinavě londýnský detektivky upravenou soudobému vkusu se skvělým vyprávěčskému tempem, velice dobře napsanými charaktery postav všech "badasses" a hlavně hrubou fyzickou formou. Všechny série 5 hvězdiček.