Pařba ve Vegas (2009)

Jedna z najlepších komédií v poslednej dobe. Od nevkusných teen komédií,a obohratých romantických,alebo rodinných brakov tu máme niečo trochu iné.Tiež občas vulgárne,ale veľmi sympaticky natočené.A hlavne noví,neznámi herci s ktorych ma absolútne šokoval Zach Galifianakis.Pobavili ma hlavne scénky s tigrom,Tysonom,číňanom.Tento humor možem,tento typ komédií tiež.Už sa len tešiť na dvojku. 8/10

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

No tak nebyť Travoltu,hodnotím este menej.Travolta to ťahá,užíva si rolu únoscu.Ale ako film,už stokrát videné. 6/10

Prosíme přetočte (2008)

Jack Black ma už začína nudiť.Aj toto bola jedna veľká sračka,nezmysel.Zostane radioaktívny a vymaže kamarátovi požičovňu vhsiek,a potom akože ich natáčajú. čo si s toho mám zobrať,tak to newiem.Zábavné to naozaj nebolo. 3/10

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Hlavným kladom filmu sú fantastický H.Jackman,a prekvapujúco Liev Schreiber.Jeho postavaViktora,jeho nasadenie ma úplne prekvapili.Jediná škoda je to urýchľovanie deju,na úkor kvality,pretože tolko mutantských postáv,ich psychológia sa neda za taký krátky čas hodnoverne zobraziť.Tak teda bud dlhšiu stopáž,alebo menej postáv,a viac Logana.Triky zaujímavé,záverečné zatitulkové scény som moc nepochopil.

Hrůza v Connecticutu (2009)

Dobrý horor je vtedy,keď má atmosféru,a originálny dej.Myslím,že to je tento prípad,možno podla skutočnosti to až tak nebolo,ale prekvapilo ma to.Trochu zlepšit tie herecké výkony,a bolo by to asi lepšie.Inak nepochopím,jedno,prečo s toho domu neodišli už skor,a prečo,alebo,akym sposobom kúpili ten dom,len tak narýchlo,a až potom zistili že tam bola márnica.Záver zaujímavý,takže vždy radšj podobné horory o duchoch ako trápne sadomaso horory. 6/10

Camille (2008)

Mám rád podobné filmy,plné fantázie a originality. S.Miller a skvelý J.Franco ako divny novomanzelia na svadobnej ceste.

Poslední dům nalevo (2009)

Nemozem inak,ako porovnať z Eden Lake,hlavne tou reálnosťou,ktoru svet bohuzial prinasa. Surovosť týchto psychopatov nepozná medze.Film z vybornou atmosferou,sa veľmi dobre pozera od zaciatku do konca. A to kliše? Nevadí... 7/10

Cvokař (2009)

Nudná dráma,veľakrát videné,stále to isté- psychické problémy viacerých ľudí,pospájané do neakej mozaiky,alkohol,drogy,nevera atd. 3/10

Na odstřel (2009)

Pútavy krimi pribeh,plny korupcie,a - skveleho novinara R.Crowa,a hlavne,pribrateho. 7/10