Logan: Wolverine (2017)

Film u kterého se Marvel konečně zaměřil spíše na dospělejší publikum. Provedení opravdu depresivní, ale i přesto velmi povedené a koukatelné. Více není třeba psát velmi dobře povedená práce. 95%

Ledová archa (2013)

Když pominu ty nesmysly, kterých tento film byl opravdu plný, tak i tak to byl podprůměrný film, který si pustíte večer a usnete u něj. Škoda jen, že většina postav bylo úplně bez charakteru což u tohoto typu filmu je poměrně špatně. 30%

V zajetí démonů (2013)

Prostě jednoduše řečeno takhle povedený horor jsem opravdu dlouho neviděl. Úplně nejvíce bych chtěl ocenit práce kameramanů kteří odvedli opravdu perfektní práci. Já osobně mám asi trochu slabost pro hudbu od Josepha Bishara takže hudba byla pro mě naprosto perfektní. Sice jsem trochu zklamaný z českého dabingu, ale na české poměry slušně odvedená práce. Popřípadě originál to jistí. Atmosféra filmu mě naprosto pohltila a po celou dobu jsem se bál jak malé děcko. Filmu nemám vůbec co vytknout. Perfektní práce 95%

Deadpool (2016)

Wow. Deadpool opravdu velké překvapení !! Dlouho jsem shlédnutí odkládal což byla chyba ,protože deadpool je naprostá pecka. Prostě nevím co bych filmu mohl vytknout ,možná jenom to ,že na mě tam bylo až příliš pubertálního humoru ,ale věřím ,že pro většinu to může být spíše plus. Stejně jako hudba u mad Max byla pěkná a dodávala super atmosféru. Určitě film doporučuji a mrzí mě že jsem se neodhodlal a nezašel na něj do kina. 90%

Annabelle (2014)

Jeden z podprůměrnych filmů, který nemá pointu. Jsem člověk, který se u "hororů" bojí, ale tady? Opravdu ne! Od tohoto filmu jsem čakal,že to bude slušný prequel na V zajetí démonů, ale že to bude takhle "špatné", jsem nečekal. Kažkou vteřinu jsem čekal, kdy se film konečně rozjede, ale marně. Jedíná věc, kterou bych na filmu rád vyzdvihl je hudba, kterou udělal můj oblíbený Joseph Bishara. Jinak opravdu podprůměrny, špatný a nudný film. 15%

Agatha Christie's Poirot - Vražda v Mezopotámii (2001) (epizoda)

David Suchet nedokážu si představit někoho jiného a lepšího kdo by mohl lépe ztvárnit Hercule Poirota. Co se týče příběhu tak musím uznat, že zápletka, rozuzlení a celkově to bylo prostě geniální. Už několikrát se potvrdilo, že změna prostředí Poirotovi rozhodně svedčí a zde to nebylo vyjímkou. Co se tyče hudby tak to byla klasika, která k Poirotovi prostě sedí. Až na nějaké malé drobnosti, které se týkaljí spíše sympatie, tak nemám co vytknout. 90%

Insidious 3: Počátek (2015)

Tento film rozhodně nepatří k špatným, ale do kina jsem šel s domněnkou, že se budu bát jako malé dítě, což se bohužel nestalo! Nadruhou stranu jsem si opravdu užíval atmosféru filmu, kterou nádherně doprovázela hudba od Josepha Bishara. Upřímně si nedokážu představit někoho lepšího na složení hudby. Tento díl je bohužel nejslabší ze všech tří dílu. Ale i tak série insidious, patří do mého žebříčku top 10. 75%

Fakjů pane učiteli (2013)

Filmu Fakjů pane učiteli jsem nedával moc nadějí, ale po návštěvě kina jsem změnil názor. Prvních přibližně 5 minut jsem nebyl nějak moc nadšnený, ale pak se film rozběhl a já jsem svůj prvotní názor honem rychle změnil a u filmu jsem se nasmál jako už dlouho ne. Film mě mile překvapil ať už hereckými schopnosti, hudbou nebo opravdu dobrým humorem. Určitě se na film podívám ještě jednou 90%

Vybíjená (2015) odpad!

Vybíjená je pro mě film absolutně nekoukatelný, plný stupidního humoru a podprůměrných hereckých výkonu. Ani nevím, co bych na tomto filmu mohl vyzdvihnout. snad jen to, že se na to už nebudu muset nikdy podívat. 5%

Dexter (2006) (seriál)

Dexter je seriál, který mě doslova pohltil svým příběhem. Každý den jsem se těšil na další epizody, ve kterých bylo spoustu napětí, smutku a radosti. Michael C. Hall mi byl ze záčátku opravdu nesympatický, což se asi tak po dvou až třech epizodách změnilo a "Dexter" mi doslova přirostl k srdci. Všech sedm sérií jsem dokoukal za devět dní a díky tomu se uvodní scéna "Dexter´s Morning Routine" stala opravdu ohraná a pro mě nekoukatelná, ale první dvě serie jsem si ji opravdu užíval. 95 %