Když nás vidí (2019) (seriál)

Milujem minisérie, má to svoje čaro, rýchle vtrhnutie do deja, žiadne zbytočné prieťahy, presne to čo potrebujm vidieť. Presne to som aj videl. Toľko zlého čo nám dokáže život priniesť, toľko beznádeje, strachu, ako sme mohli vidieť v tejto minisérii, bohužiaľ aj toto je život.

Šéfkuchař na grilu (2014)

ano ano ano :) takýto tip filmu milujem,kuchyna tam kde som ja doma ,tak isto fajnové jedlá ktoré si viem tak isto fajnovo vychutnať,bavil som sa. Mňam takéto papaničko

V mysli vraha (2015)

Veľmi som rád že toto nie je pokračovanie filmu ,,se7en" .páčilo sa mi to ,pár krat aj pekne preľaknutý pri dotikoch, možno sa to mohlo viac zamotať a viac zahlbiť,

Zpráva o Europě (2013)

Povedzme že som sa celkom aj bavil až na to zbesilé umieranie na konci filmu,kedy nastalo toľko nesúvysou že a smrtí že tomu zobralo jednu hviezdičku,(vedel by so msi predstaviť aj iný koniec)

Osm hrozných (2015)

Dlho som čakal kedy vypukne to čo som chcel,začiatok strašne dlhý možno až zbytočný, no potom to už bolo ono :-) strhujuce a zaujímavé :-), Overture (Ennio Morricone) cvhálim soundtrack -

Hurá do pravěku! (2012)

Nezáživné,nudné,nič zaujímavé,zbytočná strata času,

Žhavé výstřely (1991)

Skvelý,vtipný,zábavný film presne taký ako má byť,famózne hlášky pri ktorých som často krát lapal po dychu.

Láska přes internet (1998)

Tom ja ťa Milujem !krásny film,ktorý v tej dobe bolo niečo ine preotže internet a počitače tak nezasahovali do sveta ako teraz,teraz je to už samozrejmosť,preto to bolo také krásne,niečo noveé,krásne romanticke .

Projekt X (2012)

Párty ako sa patrí,taká tipicka americká párty ktorá sa vymkla z popod rúk a dá sa povedať že si to zariadila ,,ona" sama.Pozdvihol by som hudbu a kameru.Párty snov ktorú asi málo kto z nás zažije.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Koniec Koncov,daľšia filmová evolucia za nami,ktorá ovplyvnila skoro každého tínedžera,tak isto ako aj nna.Ako som sa tešil na tuto poslednú časť tak mi bolo aj ľuto že už to konči zábava-vzrušenie a veľa emócii.Vyvrcholenie ako sa patrí ! výborne vizuálne efekty konečný záver príbehu a konečne rozuzlenie príbehu.Ďakujem pani Rowlingovej že som mohol stráviť dectvo príve s Harrym.