Superjail! (2007) (seriál)

Jeden z nejvtipnějších a nejdivnějších serialů.

Zakázané uvolnění (2014)

Na tenhle film jsem se dlouho hecoval. Upřímně hlavně kvůli faktu, že Strykova tam měla mít lesbickou scénu :D ( ok byl jsem zvědav ) Nakonec z toho vzešel film kde je Sokol milován osobami kterýma by neměl. Je to taková oddechovka s celkem nevýrazným humorem, ale Strykova a Sokol vlastně svými průpovídkami zachraňovali onu pochmurnou až směšnou situaci o které film je. Konec byl vskutku zaražející. Celkově se to dá definovat jako film podle divadelní hry která na prknech měla určitě své kouzlo ale na plátno se to moc nehodí.

Podfukáři 2 (2016)

WTF? Tak tohle je velké zklamání :/

Zodiac (2007)

Kvalitní film

Malý princ (2015)

Emotivní a oči otevírající

Pohřben zaživa (2010)

Tak takhle si představuju kvalitní film. Dokázali hodně a to s týpkem v rakvi který je jediná osoba kterou vidí člověk během filmu. Emotivní film s ukázkou zmrdství mnoha lidí . Aby vám někdo volal do rakve kvuli pracovní smlouvě tak to už bylo i na mně moc. Do poslední chvíle napínak.

Chappie (2015)

Celkem dost povedený film.

Krotitelé duchů (2016)

Párkrát jsem se zasmál to nemohu popřít. Efekty s duchama nebyly špatný až na nějaký mezidimenzni tunel či co ... To bylo trochu moc . Duchové samotní fajn, ale děj byl uplně o ničem . Vše se sehrávalo rychle a až moc v pohodě . Duchové samotní byli takoví .... Tupí a lehce porazitelní . Hlavni postavy zkratka nijak nepřilnuly k srdci a vůbec jsem necítil napětí . Bylo zkrátka jasné že to dopadne jak dopadne . Staré ghostbusters to nepřekoná . Chyběla ta atmosféra . Jak bych koukal na nějaký vymatlávak z disneychannel ale s lepšíma efektama a sem tam sprostým výrazem . Nedivím se že nás v celém letňáku bylo 10 a ještě tam pustily bezďáky ať se kouknou bo na tom filmu moc nezarobily tak už to bylo jedno. Díky bohu že s tímhle týmem se už nic nechystá.

Asterix: Sídliště bohů (2014)

Mám rád Asterixe a Obelixe odmala . Těšil jsem se na ten film neboť jsem snad četl všechny komiksy s nimi a viděl snad všechny filmy s nimi .. Takže jsem chtěl vidět i tenhle . Ovšem nakonec bych tenhle film přidal k posledním dvoum ( olympiské hry a ve službách jejího veličenstva ) a to z toho důvodu , že oba filmy předešlé i tento film jsou pro mně na jedno podivání neboť jsou to slabší díly. Tady alespoň zaujala animace a tematika přistěhovalců odjinud , ale jinak málo humoru , více mířeno na děti vývojem děje , ale zase moc dospělé problémy které děti nemusí pochopit .... Špatné spojení . Zkrátka jsem myslel že po službach jejimu veličenstvu nic nudnějšího nepřijde a přišlo. Chce to staré dobré animáky které se držely komiksů a přidávaly jen to co nic nezkazí. Tohle dokázaly lidi u Asterixe a vikingů .