Rowan Atkinson živě (1992) (TV film)

Bože, jak závidím těm jedincům, kteří měli tu čest vidět to celé na živo..!

Iron Sky (2012)

Veliké zklamání..!

Big Lebowski (1998)

JEFF BRIDGES, JOHN GOODMAN, JULIANNE MOORE, PHILIP SEYMOUR HOFFMAN, PETER STORMARE.. a mohla bych pokračovat s vypisováním naprosto úžasných výkonů..!! Dokonalá záležitost, které jsem se strašně dlouho vyhýbala, protože mě to nijak zvlášť nelákalo a teď vím, že to byla určitě chyba.. + skvělý soundtrack..!!!

Diktátor (2012)

" Miluju když ženy chodí do školy. Je to jako vidět opici na kolečkových bruslích. Pro ně to nic neznamená, ale pro nás je to roztomilé. " Oproti předchozím Cohenovým snímkům jako Borat a Bruno, je Diktátor více "dospělejším", ale to rozhodně neubírá na jeho vtipnosti, možná, že to je i vtipnější.. Cohenovy citace byly opět skvělé, taktéž potěšila i Anna Faris, Ben Kingsley, Bobby Lee a Jason Mantzoukas.. takže já jsem se rozhodně nenudila a můžu pouze doufat, že si Cohen povede v dalších filmech stejně dobře, jako tady..!

Paranormal Activity 3 (2011)

A oni chtějí ještě natáčet čtyřku..?! někdo asi neví, kdy přestat..

Muži v černém 3 (2012)

Hodnotila bych spíše jako tři a půl, protože na plné čtyři to nevidím, bohužel.. MIB mám opravdu hodně ráda, ale tohle byl rozhodně nejslabší díl.. nápad byl super, herci stejně super, jako v předchozích dílech a i ti novější taktéž super, udělané stejně skvěle ( znovu úžasně udělaní mimozemšťané ).. přesto tomu něco chybělo..

Místnost sebevrahů (2011)

Pro mě to byl tedy veliký emocionální zážitek..! hlavně proto, že se člověk setkával s podobnými jedinci, ale i občas sám prožíval podobné pocity, jako hlavní postavy a když to někdo shledává úbohým nebo to nechápou, tak by si měl v životě hodně uvědomit, především, že to co se jemu může zdát nepodstatné a hloupé, může pro jiné znamenat všechno.. a nenazývat hned lidské trápení emo trapáky a podobně.. hlavní herec, ale i jeho internetová múza odvedli opravdu skvělou práci..

Juno (2007)

Chtěla jsem dát 4 hvězdičky, ale ačkoliv si myslím, že Ellen Page je skvělá herečka, tak tady mi prostě nesedla anebo mi spíš nesedlo to pojetí její postavy.. příliš drsná, vždy s "hustou" odpovědí, nevím, prostě mi to přišlo někdy až příliš :)

Linkin Park: Live in Texas (2003) (koncert)

Od kdy jsem tuhle skvělou skupinu začala poslouchat, tak na to si ani nevzpomenu, protože už je to opravdu hoodně dávno.. LP pro mě navždy budou představovat moje dospívání a jednu z nejlepších kapel vůbec..! Chesterův hlas prostě nemá obdoby a zpívat na živo, tak jak to dokáže on, je docela dost neuvěřitelný výkon..

Lidská stonožka 2 (2011)

Jestli vám jednička příjde nechutná, tak si dvojku rozhodně nepouštějte, protože to je teprve fekál všech fekálů..! Černobílá verze je geniální nápad, obvzlášť zde, kde to hodně přidává atmosféře.. herec hlavní postavy je naprosto úžasně nechutný, tak jak by člověk od někoho kdo má v hlavě takové věci, čekal, že by měl vypadat.. tenhle díl se mi " líbil " rozhodně o dost víc než předchozí, protože tohle už vypadá lépe propracované a nepůsobí to tak amatérsky, jako první díl.. takže pokud se to má stupňovat, jak sám režisér tvrdí, tak jsem tedy hodně zvědavá na trojku.. ;)