Krvavá neděle (2002)

Paul Greengrass je opravdu neuvěřitelný režisér..!!

Hrůzná minulost (2012)

Na dobrý horor to má až moc utahaný děj.. a i přes slušné lekačky, to prostě není ono..

Krvavá Mary (2006) odpad!

Ahahahahahaha... a jenom si říkám, co mě to napadlo si to stáhnout..!!

Tajemný muž (2012)

Hodnocení trochu nechápu, ale tak snad se to časem ještě zvedne, páč tohle si tento skvělý thriller nezaslouží..! Už dlouho jsem nezažila film, který by Vás tahal za nos přes polovinu filmu a pak přišel se zvratem, tak neuvěřitelným, že by Vás to - teda mě určitě, ani nenapadlo.. Takže děj naprosto brilantní, herci taktéž - Jessica Biel je prostě skvělá herečka a závěrečná pointa dělá z tohohle filmu úctyhodnou záležitost.. ale tak každý máme asi jiný vkus..

Take That - koncert k 20. výročí (2011) (koncert)

Něco neuvěřitelného..!! Chalpci jsou plní energie a skvělých živých hlasů.. a konečně jim člověk může ty vzájemné úsměvy a poplácávání se věřit, že je to vše skutečně upřímné a ne jak to bylo v 90. letech, kdy to dělali jen pro kamery.. Robbie je zpátky a to je víc než dobře.. tady je prostě úžasně vidět, jak si svůj comeback jako původní Take That, užívají nejenom oni, ale i fanoušci..!

Robbie Williams: živě z Knebworthu (2003) (koncert)

Robbie byl prostě zrozený k bavení lidí.. a jde mu to víc než skvěle.. navíc ten jeho hlas prostě nemá ani tu nemenší chybu..!!

Černá zmije - Černá zmije II (1986) (série)

Od první řady o mnoho procent lepší a zábavnější.. Edmund je sarkastičtější, arogantnější, chytřejší a o to více vtipnější, Baldrick zase hloupější a o to vtipnější.. no a Percy je blb stejně jako předtím.. naprostá dokonalost..! :)

Parfém: Příběh vraha (2006)

Něco tak krásného a originálního se jen tak nevidí, miluji filmy ze starých časů a můžu říct, že smrad Francie je tady díky perfektním maskám a prostředí cítit i skrze obrazovky.. Opravdu dokonalý film..!

Odpadlík (1992) (seriál)

Když ho vidim, tak si pokaždé vzpomenu na jeden díl Simpsonů, kdy Bart měl hrát místo Lorenza Lamase Odpadlíka.. :D