The Divide (2011)

Přesně jak říká uživatel Isherwood.. První polovina vás donutí přemýšlet nad tím, jestli vůbec chcete pokračovat v sledování, alespoň mě rozhodně.. ale tak řekla jsem si, že budu silná a nechám to až do konce.. a rozhodně jsem neudělala chybu.. druhá polovina filmu, je totiž víc než skvělá.. a konec naprosto skvělý.. když reknu že to stojí za 4, tak to bude možná trošku přehnané hodnocení, když vemu film jako celek.. takže to musím brát jako 3 od poloviny filmu a 1 navíc za konec ;)

Splice (2009)

Já bych tady hůl nelámala.. Jedná se o solidní příběh a vcelku dobré pokračování, i završení.. herci i přes svůj talent občas nepasují do svých rolí, ale dá se to přehlédnout.. Efekty taky slušné.. Já jsem spokojená..

Ajťáci (2006) (seriál)

" Jaká by byla tvoje přezdívka kdyby jsi byl vrah? Moje by byla "Zahradník", protože bych vždycky na místě činu nechal růži. // A jaká by byla tvoje vražedná zbraň? // Hmm.. Kladivo.. " = nebo-li rozhvor dvou Ajťáků v práci.. The IT Crowd je prostě bomba..!!

MTV Live: Oasis Live from Wembley (2008) (koncert)

Teď trochu odbočím, ale člověk co se dobrovolně dívá na koncerty Oasis a pak je všude hodnotí jako odpad!.. asi nebude duševně v pořádku anebo se opravdu nudí a chce nas*rat.. :) Každopádně, mě by nikdo nedonutil je nesnášet, i kdyby mi vyhrožoval mojí smrtí.. Liam a Noel jsou pro mě prostě citová a proto celoživotní záležitost..!!

Zatímco spíš (2011)

Jenom představa toho, že bych byla obětí něčeho podobného, mi nedělá zrovna dobře.. ;)

Půlnoční vlak (2008)

Jelikož jsem četla naprosto úchvatnou povídku od Clive Barkera Půlnoční vlak smrti (The Midnight Meat Train), tak jsem se docela těšila... bohužel ale použiju trapné klišé aneb knížky jsou prostě lepší než film.. samozřejmě není to vždy pravidlem.. tady bohužel ano.. Když se scénáristům nevyvedl například Pokoj číslo 1408 od Stephana Kinga či jeho Kukuřičné děti, tak nad tím člověk ještě může přimhouřit oko, protože se jedná o těžce zfilmovatelné věci.. ale pokud mluvíme o Půlnočním vlaku, tak si myslím, že je v té povídce docela dost materiálu na celkem slušné zpracování, které by nemuselo dopadnout, tak jak dopadlo.. Takže pro mě je to takový slabší průměr..

Dětská hra 2 (1990)

Podle mě lepší než jednička.. tady je alespoň nějaká akce a víc Chuckyho projevů..

Ženy sobě (2011)

docela zklamání na to jak je to obsazené..

Live Forever (2003)

Noel & Liam Gallaghers a Damon Albarn... když poznáte ty správné a bohem vysoce obdarované anglány, tak je váš život zase o něco úžasnější.. jsem jenom šťastná, že jsem se narodila v té správné době.. :)