Na doraz (2010)

Robert Downey Jr. + Zach Galifianakis...kdo tohle spojení vymyslel je naprostý genius..!!!

Sociální síť (2010)

David Fincher prostě nedokáže zklamat i kdyby si to člověk přál! Naprosto skvělé obsazení, dokonce i Justin Timberlake byl ve svém dalším hereckém projektu kupodivu velice dobrý, Andrew Garfield taktéž úžasný a perla na konec samozřejmě Jesse Eisenberg, který se z každým filmem překonává víc a víc..!!!

Tekken (2010)

Vlastně ani nevím, za co dávám tu jednu jedinou hvězdičku, protože tohle bylo pro mě osobně to nejhorší zneuctění té nejlepší bojovky na světě! Jako jedna z mnoha, jsem s Tekkenem vyrůstala a tudíž není žádný pochyb o tom, že mám doma všechny díly. Ale tohle bylo něco z čeho se mi skutečně chtělo už po pár minutách zvracet. Nehledě na to, že děj - vlastně neděj - byl absolutně zcestný, ale oni nedokázaly udržet ani to nejjednodušší a to je nechat postavám svoje postavení, svoje příběhy,svoje bojové umění, ale hlavně jejich obličeje, protože ani jeden jsi nebyli ABSOLUTNĚ podobní! Prostě jebka..!!

Cabin Fever 2 (2009)

Pokračování mě docela mile překvapilo. Od nudné Rothovy jedničky se dvojka vyšvihla sice v dooosti nechutnou (ne že bych si stěžovala), ale v mnoha ohledech příjemnější podívanou, se snesitelnějším obsazením. A hlavně se to nebere tak vážně, což získává hodně významné plus.

Podivní (2010)

Hodnotila bych to spíš na 3,5...a to jenom protože to mohlo být víc akční..podle ukázek to vypadalo, že tam půjde hlavně o přežití mezi nakaženými a šílenými obyvately..ale pak mi to příjde víc o zachraňování se od vlády, která se snaží pochytat a zabít všechny obyvatele nakaženého městečka...takže mě trochu zklamalo to že tam ,, šílení " nejsou pořádně využití...ale i tak je film překvapivě dobrý a dějově to taky není k zahození..!!

Hanebný pancharti (2009)

Slyšela jsem že je to dobré...ale že je to takhle dobré...to jsem tedy nečekala..!! Naprosto skvělé obsazení a skvělé herecké výkony.. Brad Pitt ukázal že v sobě ten talent pořád má, pokud má za sebou dobrého režiséra... Diane Kruger.. tuhle herečku jsem prostě nikdy moc nemusela, ale tady je dokonalá..! a samozřejmě Christoph Waltz.. pro mě (a asi ne jen pro mě) neznámá tvář.. po tomhle už asi nebude neznámá.. protože takový talent se snad nemůže ztratit.. ale kdybych chtěla pokračovat ve vypisování skvělých výkonů, tak bych tady vypsat celé obsazení, takže to asi takhle zakončím.. Je to pecka..!!

Saw 5 (2008)

No jo.. tohle bude stejný případ jako Paranormal activity.. budou to prostě natáčet, i když už neni o čem..