Pochyby (2008)

Naprosto dokonalý výkon Meryl Streep a Philipa Seymoura Hoffmana!!!!

Dallas 362 (2003)

Hodně,hodně divnej film...i když obsazení tady není špatné (asi proto ty dvě hvězdičky) , ale stejně jsem na to koukala,trošku zmatená o co vlastně v celém filmu jde. Konec je taky dost zvláštní....prostě a zkráceně,film o ničem !

Kdo hulí, ten umí (2001)

Opravdu mám ráda komedie,obvzlášt´ pokud tam je hodně trávy a hodně černochů.Jenže tohle mi přišlo jako když se režisér moc snaží být vtipný,ale fakt není. Zasmála jsem se opravdu málokdy a to všichni tvrdí jak úžasný film to je. Neřekla bych!

Halloween: Zmrtvýchvstání (2002) odpad!

Řečeno prostě, jediné co tady děsí , je to, jak někoho může napadnout natočit takovou blbost s ještě blbějším obsazením a s nejblbějšími hereckými výkony!!!!

Ti druzí (2001)

Jeden z mých velice oblíbených snímků.. Za mě zde není co vytknout, žádné zbytečné minuty, žádné hloupé dialogy.. vše je jak má být... Nicole Kidman zde opět předvádí svůj velký talent a schopnost hraní, kdy se dokážete vžít do její postavy a bát se s ní.. Fionnula Flanagan je zde také skvělá..

Rafťáci (2006)

Karel Janák je důkazem,že jediné co s mladými lidmy umí natočit je pouze další kopie Snowboard´áků. A proto nápad natočit film vlastně o tom samém jako jsou Snowboard´áci i s těmi stejnými herci v hlavních rolích duo Mádl,Kotek , jenom na vodě místo na sněhu je ubohý.I když jsem se na tenhle film docela těšila asi kvůli Jirkovi Mádlovi,který se pro mě stal jedním z nejlepších mladých herců.Ale i přesto všechno se mi tenhle film vážně moc nelýbyl.Jsou tady některé vtipné momenty,ale těch je tady zatraceně málo.A proto nemůžu dát víc než **

Taxi (1998)

Velice povedená francouzská komedie s dobrými herci.Samy Naceri je opravdu skvělí a stejně tak i Frédéric Diefenthal,u nás jsou poměrně neznámí.Většina je zná pouze ze čtyř dílu Taxi,ale ve Francii jsou tahle jména každému víc než známá.Samozřejmě jako u většiny pokračování je jednička nejlepší a tady bych řekla,že je to ten případ.Skvělé triky a hudba.

Vřískot (1996)

No jo,není to zase tak hrozné,ale už se na to nemůžu tak dobře soustředit a už vůbec ne,se u toho bát,protože at´ se tam stane cokoliv,vzpomenu si na Scary Movie...

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007)

Jednička byla dobrá,dvojka docela ušla,ale ty další díly, no nevim! Myslím,že jse v nejlepším mělo přestat,takže tím myslím - no dobře,ještě druhé pokračování,ale tím to hasne. Jenže někteří měly jiný názor,takže se natočili další,za mě,ůplně zbytečné díly,s trapnými ději. Vlastně neději!! V dalších dílech šlo totiž pouze o holky,sex,prasárny,chlast,pařby,holky a zase sex. Já vím,totéž bylo i v jedničce a dvojce,ale alespoń to obsahovalo trošičku děje,ale tohle je naprosté plítvání materiálem, VÁŽNĚ!!!!

Transformers (2007)

Oprovdu velkolepé.. o efektech nemluvě..!