Mrtvá dívka (2006)

Jedna hvězda za první povídku, páč takovou matku bych neřízla, ale podřízla a rozhodně miluju Giovanniho..........jenže, pak se něco pokazilo a prostě už to nebylo ono....

Nájemní zabijáci (2011)

Takže jestli chcete cvičit na housle, rozhodně si dejte na dveře, v tomto případě dveře v celém baráku včetně výtahových, cedulku NERUŠIT. Stejně v takovémhle baráku rušeni budete, ale budete mít dobrý pocit, že jste pro svůj klid udělali maximum. Jo a rozhodně nepodceňujte sousedskou nevraživost. Jo a ještě k těm houslím: ševče, drž se svého kopyta!

Plivu na váš hrob (2010) odpad!

Odpad, o odpadu, s odpadem.....a to ještě ani nemluvím o tom, jak blbě je to natočené a kolik je tam chyb, nesmyslů a blbostí, do očí bijících. Horor to je, to tedy fakt a jestli se chcete podívat na docela hnusný hnus, máte zde hnusnou příležitost.

Černá vdova (2005) odpad!

Malinko eklhaftní filmeček....brrr. Jestli chcete zjistit proč, musíte to vidět, páč každý to vidí jinak. Willeme, ano, jsi ďábelský. Akorát tady Ti to moc nepomohlo.

Tajemný muž (2012) odpad!

Pozor, spojler, ale soráč, jinak to nejde, protože konec filmu mě vážně otrávil! Myšlenka na odebrání dětí "nezpůsobilým" a jiným různým způsobem "nevhodným" rodičům, je prastará. Hrůzným způsobem ji v činy uvedl například náš starý, děsivý známý, Hitler. Austrálie, se svým odebíráním míšenečků a umísťováním je do "normálních" rodin, je v závěsu. Tohle je hnusnej film, co se příběhu týká a je mi putna, jak skvělá je má, docela oblíbená a nádherná, Jessica a jak bezva je ta ponurá atmoška a jak super je to natočené. Obzvláště, když se pár posledními větami, alias alibistickými pindy, scénárista v osobě dívky vymlouvá, že to vůbec napsal. Jako máma bych ho s chutí nakopala vy víte kam. Nebo můžu napsat do prdele? Do koulí! PS: Mysteriózní? No to jste upadli!

Případ Mauricius (1970) (TV film)

....a až mi v příštím životě bude zase sedmnáct, udělám to znovu! PS: Kdo chce vědět co, musíte se na tuhle vynikající inscenaci podívat. Bylo mi blaženým potěšením vidět tatínka a syna - tatínka raději - hrát spolu.

Alibi na vodě (1965)

Paleta příběhu přetéká plejádou prvotřídních protagonistů. Víc toho na "P" nedám a tak ještě jen dodám, že toto mi připadá příliš přepálené a není to jejich vina.

Přes palubu (1987)

Škumpa je fakt moc jedovatá kytka. Když jí ale spaříte horkou vodou, když jste jí předtím natrhali rukama v gumových rukavicích, umelete jí mlýnkem na maso a podusíte na mírném ohni, přidáte vajíčko a sůl a česnek, máte báječný špenát. Ne, to kecám. Ale takhle na mě ten film působí. Bože, občas bych taky potřebovala ráhnem :).

Láska nebeská (2003)

Miluju tenhle film! Vždycky mě uzdraví!

Ohnivé ženy mezi námi (1987) (TV film)

No tak tohle byla hrůůůůůzáááá! a Podskalský sem musel za každou cenu narvat všechno, včetně sebe a borové šišky. A Havelky s Opsem. Fakt estrádní hnus. Oproti jedničce, která byla poetická a jemná a milá je tohle děs a běs a jednu hvězdu získává opět, jedině a pouze Jana Hlaváčová, moje ohnivačka number one forever.