Preacher (2016) (seriál)

Zvláštní, netradiční, odvázané, tajemné a praštěné. A sexy. A tím nemyslím Tulip, která je moc divoká a příliš nesmiřitelná. Myslím tím například, že kazatel má totálně super vohoz a naprosto skvělou přezku na opasku. A jiné skvělé detaily zde najdete, když se na to podíváte. Bože! A Upír! Zdá se mi o něm už druhou noc :), je opravdu k zakousnutí. Tak dobře, je originální a hustej. A super muzika. Výborná kamera.

36 hodin do smrti (1999) (TV film)

Jestli máte rádi Treata, tak se na to mrkněte. Ale varuju vás! a to neni bojler.

Screamers - Hlasy z podzemí (1995)

Takže, jestli máte nějakou rukodělnou činnost, dejte se do toho. Jo a ze všeho nejhorší jsou topinkovače!

Agent Carter (2015) (seriál)

Takže, platí tady to stejné, jako u Saturnina: jestli máte doma někdo z vás Jarvise a můžete ho chvilkama postrádat, pls, půjčte mi ho! Dík. Peggy Carter je skvělá. Skvěle oblečená, chytrá, krásná, namakaná, mrštná, pragmatická a holky, nemusíte se mnou souhlasit, ale Enver Gjokaj je taky dobrej, trošku víc sexy ve dvojce. Obsazením Dominica Coopera do role Starka mi udělali Marvelove velkou radost, je fakt hustej. Celý seriál jsem doslova zhltala a - pozor bojler - jedna scéna, při které skoro všechny zůčastněné "nasává ta hmota", zavěšené za sebou, jako když tahají řepu, tak ta byla tak krásně komiksová, až mi blažeností běhal mráz po zádech. První i druhá série za 5.

Muž na hraně (2012)

Tento koment píšem ve slovenčine, jazyke mojích bratov tam za kopcom, lebo si myslím, že v tomto vyznie vel'a vecí daleko lepšie a keby tomu niekto náhodou nerozumel, alebo našiel vel'a chýb, nezůfajte, kl'udne mi napíšte a poriadne ma dojebajte, lebo čo už iné so mnou.Tento film nie je žiaden odpad, ale aj ani žiaden lumen filmárskeho remesla. Hoci logika pajdá za akciou, mně sa to ako oddychovka páčilo. Obsadenie na výzor takmer mŕtveho Edda Harrisa bola naozaj šajba:). Sice ma moc nebavilo jeho trápne zlounstvo, ale zato som mohla oči nechat na jeho mŕtvol'nej, voskovej tvári a odpornom, rubáši podobnom obleku. Naozaj, je to fešák, tento Harris. Narozdieľ od Sama a Jamieho, ktrorí sú obaja hnusný skreti......Nie, robím si srandu. Sú krásný. Akorát Sam na tej rímse toho nemal moc co na hranie. Na tej hrane. No a nakoniec tu niekto spomínal, že Elizabet nikto nepovedal, čo má hrať. No veď to ani nebolo treba, taký jednoduchý scénár netreba biflovat naspamëť a stačí, že je krásná a pekně sa usmíva. No a napokon rozmýšl'am, čo si vezmem na seba, keď buděm vykrádať niečo také. Hm....rozhodne to budú také sexy hadry, čo mala Genesis. Eště tá Kyra, no tak ta je takmer tak krásna, ako Edd. Nech si podajú ruky.

Dravci (1999)

Výborný, skvělý, super lidožroutský příběh, u kterého mě hned zkraje dostala naprosto geniálně vybraná muzika. Bála jsem se, že to nedám, že se budu bát a že atmoška bude nechutná, k pozvracení ponurá, kostnatá a příliš morbidní a masitá. No, to jsem se tedy ale spletla. Atmoška je ukrutně napínavá od začátku do konce. Jasně, vaří tu polívčičku a jsou tu kosti, maso, krev....ale má to šmrnc a glanc a není to prasecká úchylárna. Je to úchylárna na vysoké noze. Rozhodně doporučuji vidět a označuji to za nadčasový počin.

October Gale (2014) odpad!

Uf! dala jsem si za úkol, že to dokoukám, s nadějí, že se to nějak zvrtne. Ale...porcelánová panenka Patricia se svýma baletníma unylýma pózama se ne a ne zvrtnout. Nudáááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!

Dark Blue (2009) (seriál)

To jsem si vždycky přála. Žít a pracovat v utajení tak tajném, že mě ani vlastní matka nepozná a nenajde, natožpak ti ostatní. Bezva seriál a máš pravdu, Luteko, holky si užijou. Já teda jo. Ale myslím, že i chlapi. Je tu všeho pro všechny, co rádi pracujou v utajení, žijí adrenalinem, lží, přetvářkou, sebezapíráním a jinýma věcma, který každý dělat nemůže. PS: Ježiš, Logan Marshall-Green je takový dareba :)!

G. I. Jane (1997)

Uf! Demi...Zlatou malinu Ti určitě udělil nějaký připoprděný úzkoramennatý debil, obalený kokainovým oparem. Výborný to je, drsný, hustý, mazec.

Skyfall (2012)

Danieli, miluju Tě. Javiere, brr,ble ble ble jsi totálně hnusnej, slizkej a kluzkej. Ovšem, výborný záporák! Do háje, ty vlasy....a ten úsměv....to je vážně šílený hnus! Jednou jsem napsala, že bondovky moc nemusím, ale pak jsem to smázla. Vy víte proč. Protože nové bondovky s Danielem, v novém kabátku, jsou super! Líbí se mi od úvodních titulí až po ty závěrečné. Líbí se mi, že M je žena. Není to mrcha a bestie. Je tvrdá a ostrá a přitom tak ženská, žádná namachrovaná mužatka s pistolí pod sakem pánského střihu. PS: všechno důležité a trefné o Skyfall, řekli dávno přede mnou Tosim, Enšpígl, EastWicka.