Lovci duchů (2005) (seriál)

Jo! Lovci! Duchů! Koukám na ně (už zase, po delším čase :)) jak likvidujou tu nadpřirozenou pakáž (musím to opakovat po EastWicce, páč to je přesně řečeno). A jj, občas mě taky séřou. Ale kouká se na ně dobře. Zatím jsem dala vždycky jen první dvě řady, tak uvidím, jestli přežiju další. PS: kiddo - really?

Šťastný Nový rok (2011) odpad!

Takže......právě jsem obdržela obří dávku emerické romantiky. Dostala jsem to naplno. Naštěstí mám silné srdce, říkal doktor a přežiju.

Město divů (2012) (seriál)

Ouč! Luxusní podívaná po všech stránkách. JDM k sežrání. No, vlastně jsem se na to začala dívat kvůli němu a objevila tak tuhle skvělou věc, plnou Miamské záře, krásných žen, sexu, vášně, lásky, nablýskaných aut, mafiánů, peněz, vydírání, hazardu...uf.

Texaský kat (2011)

...nic jsem neočekávala, těšila se a dostala za odměnu suprovou krimošku. Jako středoevropan se ztrácím v místním folklóru, ale to vůbec nevadí, spíš naopak, donutí vás to sepnout mozkové závity a nejen pasivně čučet. PS: zdejší průměrné hodnocení je zcela nezasloužené, neopodstatněné a mimo mísu. Pořád něco srovnáváte s něčím, čekáte tamto a ono a pak ztrácíte nadhled a jste nasraný a otrávený, nechcete se bavit a jdete spát, narvaný brambůrkama a nalitý plechovkáčem a stejnak žíznivý a hladový...

Coco Chanel & Igor Stravinsky (2009)

Stravinsky, hudební skladatel, ovlivňující svou děsivou, skřehotavou a totálně psychedelickou muzikou mnohé umělecké proudy 20. století. A Coco Chanel, sebevědomá žena, udávající tón světovému módnímu průmyslu od poloviny 20. století. Oba charismatičtí, oba tak překvapiví, inovátorští. Chápu, že se setkali a možná byli milenci. Chápu, že spolu nemohli být, jako manželé, protože takovéhle fatální vztahy nemůžou skončit v manželském gulášku. A navíc věřte, že tenkrát, v Té! době, se manželka a děti neopouštěly kvůli fatamorgáně. Tenhle film toto všechno vystihl bravurně. Prkennost ve dne, vášeň v noci. Ne s manželkou, oblečenou do obří, vyšívané, cudné, plátěné, lněné noční košile, s culíkem na rameni, ne s holčičkou, kterou si kdysi s něhou a poslušností vzal. Ale s démonickou, černobílou, jedním dechem vášnivou i chladnou, cynickou ženou.

Vdaná snoubenka (2008)

Jůůů...holky (chlapům napíšu potom)...až budete potřebovat políbit od někoho, kdo vás miluje, takové jaké jste a bude vás opilou na mol na rukou nosit a bude o vás bojovat a bude hasičem a bude mít krásnej úsměv a bude mít netradiční přátele a netradiční rodinu a bude prostě Božííí, mrkněte se na tohle :). No...chlapi.......jednou jsem se v prváku málem vdala za úplně čerstvého spolužáka (asi tak 3 týdny), abychom jeho kamaráda dostali na opušťák. Týden jsme to plánovali u piva v hospodě za školou. Já bych si ho bez obav vzala, ale on se nakonec lekl a kámoše klidně obětoval. No nezabili byste ho? PS: na ten avatar ale teď nekoukejte, jo?

Spása (2014)

Hej...Tenkrát na Západě!....ok, tak já ještě něco dodám. Madse, s krásnou tváří miluju, o tom žádná. Eva - úžasná, velkýma očima a řečí těla řekne totálně všechno. Přizdisráči, schovávající se za zákon a Pánbíčka - jsou tady! a jaký - tfujtajbl. Zloun, Jeffrey, páni, tak ten je taky hustej, moc charakterní zloun. A jo a jooo... a ještě brácha - Velkej brácha!, modrookej, suprovej Mikael Persbrandt.

Pravidla mlčení (2012)

OK, takže jste terorista, celý život se schováváte, daří se Vám více, čí méně a pak najednou, z ničehož nic se jdete napráskat a tím uvrhnete v nebezpečí prozrazení své bývalé, doposud dobře skryté, teroristické kámoše. No to bych do toho kopla jak do hadráku. Takovejch let, a teď tohle! Naštěstí, jeden z teroristů je nevinný a naštěstí ještě ke všemu právník, takže přesně ví, co má dělat. Na paty mu šlape Šája, reportér a novinář, chtivý pravdy. Sice to dost dlouho vypadá, že Šája je pěkná krysa, ale postupem času se ukáže, že ne krysa, ale chytrý lišák. Nebýt hereckého obsazení, asi bych se na to ani nemrkla......

Marťan (2015)

Představte si: jste na dovolené, na lodi, se vším komfortem. Pak přijde bouře, komfortní loď se potopí a vy se zachráníte na gumáku, s pár sušenkama, petkou vody, uprostřed hejna kosatek, ve dne žhne slunce, mimo námořní koridor. No, to na Marsu, tam je báječně. A ano, děti, učte se!!!

Život jde dál (2006)

Timothy Olyphante, jak jsi sexy, tak zíráš a usmíváš se jak nablblo. Vlastně, když se to vezme kolem a kolem, nic tady neumíš, jen se kroutíš, blbě čumíš...počkat....to říkala ta macecha v Mrazíku! A nebyla to pravda! Ale tady to je pravda! A pravda je taky to, že jsem se nudila, nesnášim totiž rybaření a nakonec to dopadlo úplně jinak, než to dopadnout mělo. Ten hodný zase utřel....no, však se podívejte sami. PS: hvězda za scénku s hoblíkem a hvězda pro masérku.