Mistr loutkář 2 (1990)

Takýto Hororík je pekný. Živé a veľmi strašidelné bábky ktoré zabíjajú,zabíjajú,zabíjajú a zabíjajú. Celý film je o zabíjaní. Príbeh je urobený celkom na hovno. Ale čo by sa dalo očakávať od klasického béčka ? Asi to že príbeh není spojený s rozprávkami. Človek ktorý stvoril bábky je blbý presne ako režisér. Celkom to do seba pasuje. 50% 3***

Vřískot (1996)

S Veľkým útokom Zombies si môže Vreskot podať ruku. Na Horor je to veľmi ˇˇnekrvav顡. Wes Craven vymyslel film pri ktorom niekdo zaspí pretože je to prehnane nudné. Keby sa film dal do 80 minút hneď by to bolo lepšie. Fajn ! Filmík ktorý dĺžkou prehnane nudí. Priemer 50% 3***

Velký útok zombies (1980)

Slabý Thriller ktorý sa rádi medzi Horory. Je pravda že je to starý Taliansko-Mexický film ale tí Zombie sú vážne otrasný. S tými maskami sa ešte mohli pohrať. Strašidelné scény v tomto Horore sú skoro není a zakrýva ich Akčný žáner čo je v tomto prípade veľmi zle. Nápad je veľmi dobrý ale nevyšiel im. Je to pozerateľné ale NEDOPORÚČAM. Klasické nudné béčko :( Sorry. 40% 2**

Tarzan (1999)

Jeden z najkvalitnejších animákov na svete. Animácia je z roku 1999 krásna , príbeh je pekný a humor je neuveriteľný nasmial som sa na tom ako klaun :D 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000%

Supersmradi - Malí Géniové 2 (2004)

pozeral som ako vycvičiť draka 2 a potom toto musim povedať že tot j efakt dobry film ako vycvičiť draka je blbovinka

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Originální westernovská komedie vás přesvědčí o tom, že bychom všichni měli chodit rovnou v rakvích Také už jste si několikrát říkali - co ještě mohou filmaři vymyslet za originální námět? Vždyť už skoro všechno bylo natočeno! Pak se ale objeví nový trailer na další film a vy si říkáte: "No jo, to tu vlastně ještě nebylo!" Přesně to jsem si říkal, když jsem viděl poprvé trailer na film "Všechny cesty vedou do hrobu", ve kterém hrají známé hvězdy jako Amanda Seyfried, Patrick Neil Harris, Liam Neeson a Charlize Theron. V té hlavní roli se představil Seth MacFarlane, kterého jsme zřejmě do dneška pořádně neznali, ale díky téhle roli na něj určitě jen tam nezapomeneme. A co se vlastně v této westernovce děje? Louise (Amanda Seyfried) se rozejde se svým dlouholetým přítelem Albertem (Seth MacFarlane) a vymění ho za majitele obchodu, kde se vám starají o váš pěstěný knír (Patrick Neil Harris). Do toho přijede krásná Anna (Charlize Theron), která je manželkou nejobávanějšího pistolníka divokého západu (Liam Neeson). Vše se samozřejmě dostatečně zamotá tak, že z toho vznikne nejedna přestřelka. Možná se bojíte toho, že bude film příliš sprostý. Přece jenom je od tvůrců "Teddyho", který je vtipy, které si neberou servítky trochu proslulý… No, jemný humor zde nečekejte. Ale na druhou stranu, si dovolím tvrdit, že vás nic z toho přímo neurazí.

Popelka (1950)

Príjemná Disney klasika ktorá má v sebe veľké čaro

Émilie Jolie (2011)

Rozmetalo mi to celý mozog. Najprv že je to fajn film ale ked sa tam zjavilo 1000 modrých zajacov tak som to chcel okamžite vypnúť. Síce na to že je to Francúzsky animák má fajnú animáciu a piesne. Najprv som si myslel že je to DISNEY. Záporak je nudný a koniec je priemerne slabý. Tento film vám radím pozrieť iba jeden krát ak nechcete skončiť na psychiatrii inač tento film je čistý priemer. Ale prikláňam sa k lepšiemu 50% ***

Hot Wheels Acceleracers: Bod zlomu (2005) odpad!

Snažil som sa vydržať celú hodinu sedenia u tejto sračky. Bohužiaľ nevydržal som to. Po 30 minútach som to musel vypnúť. Na hovno príbeh ktorý je horší ako somariny na Minimaxe. Odpad ! je slabé slovo ktoré som chcel dať tejto HOVADINE.