Úžasňákovi (2004)

1* za Disney 2* za animáciu 3* za skvelý príbeh 4* za super záporaka

VALL-I (2008)

1* za to že je to DISNEY

Alenka v říši divů (1951)

Jedna z najslabších Disney-oviek podľa mňa. 1*za ti že je Disney 2*Klasika inak nič moc Hodnotenie : Ledva 15%

Nakopni to (2011) (seriál) odpad!

Trápny herci,trápne príbehy,trápne všetko 5% za to že je to DISNEY

Randy Ninja (2012) (seriál)

Kdo je Randy Cunningham ? NUDA NUDA NUDA NUDA NUDA ... Stráta času : 30%

Lilo a Stitch 2: Stitch má mouchy (2005)

Jedna z nahorších Disney filmov na svete. Nemám čo dodať. Ešte že to bolo krátke A ani by som nepovedal že je to Sci-fi :D. Hodnotenie: 10%

Jú gi ó! Zexal (2011) (seriál)

Trochu lepšie ako Yu-Gi-Oh! 1.séria ale aj tak to na 2* nemá. Niektoré monštrá sú pekné.

Jú gi ó (1998) (seriál)

Hrozný animovaný seriál. Yu-Gi-Oh! je sama o sebe nudná karetná hra. Niektoré monštrá sa mi páčia ale aj tak to na Pokémonov nemá. Moje hodnotenie 9%

Na vlásku (2010)

Best Disney film na svete. Animácia je super. Dabing je veľmi dobrý a ten robí z tohto filmu úžasný zážitok. 3D je dobré a vtipné scény vydarené. Neboli tam použité nieaké scény z originálnej Zlatovlásky ale mne osobne to nevadí. Moje hodnotenie : 95%

Ledové království (2013)

Jedná z tých lepších Disneyoviek. Mne sa film páčil a stálo za to si to pozrieť v 3D. Česky dabing je dobrý ale v tomto filme je o dosť lepší slovenský. Je to taká slabšia podobizňa Na vlásku (2010) za to sa to nemusí niekomu páčiť. Niektoré scény boli núdne a tie dobré scény boli krátke za to tomu strhávam 20% Hodnotenie čistých 80%