Star Trek (2009)

Nádherné, propracované a moc dobře natočené.

Láska nebeská (2003)

Neskutečně krásná romance. Dojímá mě. Velmi.

Vše o mé matce (1999)

Nejlepší film Pedra Almódovara, který mi tak dlouho zůstal utajen. Nádhera, která je velmi blízká životu. Estéban napsal budoucí osud své matky a ten se před námi otevírá jako kronika života. Film, divadlo, život a smrt.

U strážnýho anděla (2014)

Krutě pravdivý film. Kde je skryta naděje? Alkohol je metla lidstva a vidíme to ve filmu od extrému k extrému (21.03.2015 v 16:15 na Febiofestu).

Ať žije republika (1965)

Velmi naturalistický a pravdivý film, který vypráví o konci druhé světové války a o lidech, kteří jsou vrženi do víru mezních situací a jsou vlečeni okovy historie. Jeden z nejpozoruhodnějších filmů československé kinematografie.

Cesta ven (2014)

Vpravdě smutný film o životě mladé ženy, která bojuje za lepší svět a lepší život pro svoji dceru. Petr Václav tvoří krutě realistické filmy a má cit pro výběr správného příběhu a myslím, že natočil svůj nejlepší film.

Pravidla násilí (2007)

Násilí plodí vždy jen násilí. ... To vím i bez tohoto zbytečného filmu.

Ďábel nosí Pradu (2006)

Miranda je dokonalá v temné síle, v níž dokáže ničit vše, co se neřídí jejím vkusem či co vybočuje z jejího náhledu na svět... Kdo obstojí jako její asistentka, ten zašlape svůj život do země. ... Film, který není nikterak objevný, ale jen báječně přímočarý.