Jack Bull (1999) (TV film)

Zaujímavý, netradičný western s rančerom Cusackom, ktorý síce nemá ten pravý westernový imidž, ale svojej úlohy sa zhostil veľmi dobre. Príbeh je dojemný, príjemne natočený, nestráca na tempe a dokázal si udržať moju pozornosť po celú dobu. K nadpriemernej spokojnosti prispel aj výkon sympaťáka Goodmana.

Celine: Očima světa (2010) (koncert)

Celine je bohyňa spevu. Má charizmu, dobré srdce, krásny vzhľad, ale hlavne má jedinečný a nádherný hlas. Obdivujem túto pozoruhodnú ženu a tíško jej závidím...

Prachy za nic (1993)

Vážení, tak takúto parádičku som naozaj nečakala. Malo to grády, hrali tam príjemné ksichtíky a Cusackov výkon bol nadmieru uspokojujúci (ako skoro vždy). No proste som sa skvele bavila od začiatku až do úplného konca, ktorý bol tou pravou čerešničkou na torte.

Fíha tralala - Cvičíme od mala (2014)

Táto časť je podľa mňa zo všetkých najkrajšia a pre deti veľmi užitočná. Je plná farieb, krásnych ilustrácií a veselých pesničiek. Je to krásny hravý spôsob, akým sa deti niečo naučia a hlavne sa pobavia. Škoda len, že je to také krátke. 1. Ranné vstávanie 2. Lúka 3. Mláďatká 4. Dažďová rumba 5. Škola plávania 6. Semienka 7. Ovocie 8. Ústočkové rozcvičky 9. Opakovacia rozcvička 10. Zvoniec

Osm mužů z kola ven (1988)

Síce béjsbólu moc nerozumiem, ale ako šport sa mi páči. Chlapci to hrali predvedčivo a radosť mi spravila aj správňacká dvojica Cusack-Mahoney. Nieje to možno film roku, ale pobaví a určite poteší nejedného športového fanúšika.

Sixteen Candles (1984)

Tak z tohto som zostala úplne namäkko.. skvelá jazda so super deckami a fajnovou muzičkou, pri ktorej padali prvé bozky, nastávali trapné chvilky, ale hlavne z toho všetkého bola cítiť krásna romantika. Kéž bych mohla mať znovu 16 a mohla si užívať toto mládežnícke vzrušenie.

Třída (1983)

Táto parta roztopašných mladíkov ma velice dobre pobavila. Boli tak milí, nevinní a hraví. Ukázali naplno svoje vzrušenie a radosť. Najviac sa mi páčila scénka vo výťahu, v ktorej bol Jonathan tak krásne plachý a bezbranný. No proste na zahryznutie. A za povšimnutie stoja aj Johnove šikovné ústa - ten trik s cigaretou mám moc rada.

Láska a odpuštění (2014)

Už dávno som nemala po dopozeraní filmu taký príjemný pocit na duši. Cusack bol výborný, vyžarovala z neho čistota a úprimnosť. Paul bol zase správne halucinogénny. Koniec sa mi zdal trošku odfláknutý, ale aj napriek tomu to boli krásné 2 hodiny v spoločnosti skvelých hercov a jedinečnej hudby.

Kniha života (2014)

Vamos, mučačos! Vyskočte na svojho tora, popadnite svoju siňorínu a nechajte sa unášať týmto príbehom živých aj mrtvých mexikános. Ale držte si sombréros, pretože vás čaká farebne bláznivá jazda plná spevu, toreádorov a umierania.