Shrek 2 (2004)

Stále stejně zábavné, plno vydařených nápadů, vychytávek, gagů i odkazů na desítky filmů... přesto mám pocit, že to tentokrát nemělo ten správný tah..

Semtex Blues (1993)

Sympaticky příjemná komedie o tom, co dělají špičkoví agenti na mateřské dovolené. Vyřádil se zejména okouzlující Dennis Quaid...

Dobré světlo (1985)

Působivé drama člověka, který se rozhodl vrátit ke svým dávno ztraceným snům a neustoupil ani pod tlakem falešné morálky a hlouposti, která ho obklopovala. Jeden z nejlepších Kachyňových filmů.

Frankie a Johnny (1991)

Dva obyčejní lidé v neobyčejném příběhu lásky, která vyklíčila pod nánosem těžkých životních zkoušek, proher a neštěstí. Herecký koncert Al Pacina a Michelle Pfeiffer.

Kotva u přívozu (1980) (TV film)

Příjemný televizní film, který se dá vidět i po letech. Nabídne skvělého Haničince, stavbu domu a televizní vysílání jako adrenalin a také nostaligkou vzpomínku na jednu zaniklou profesi.

Vinnetou - Poslední výstřel (1965)

Nejlepší mayovka, kterou se povedlo natočit. Svižná, napínavá od prvního do posledního výstřelu, a taky dojemná. Přestože víte jak to skončí, nedokážete se na to připravit a ubránit se pohnutí.

Ostrov živých (1987)

To snad ani nemohlo být myšleno vážně... ovšem na komedii to zas bylo málo zábavné...

Gorily v mlze (1988)

Skvělá Sigourney, které věříte lásku i tvrdost se kterou se pokoušela bojovat proti vraždění opic.

Vesmírné komando (1991) odpad!

Proti Hoganovi je i Schwarzenegger hotový Brando. Hloupá a často až komicky trapná rádoby komedie, kterou nezachrání ani Hoganova "diskuse" s autoalarmem.

Bytost (1982)

Působivá atmosféra pulsující hrůzou a napětím, které nedá divákovi vydechnout až do samotného závěru.