Upíři v Bronxu (2020)

2 černé děcka a jedno portorikánské chrání Bronx před 5 upíry a jednou upírkou co jim vládne. Samozřejmě jim nikdo nevěří a policie je zkorumpovaná , ale jakási pipina má blog kde dává kdejakou sračku tak by stačilo řešit ty mizení a možná by se něco dělo, ale to by jsme chtěli moc. Jinak je to v pohodě o komedii to moc nezavadilo a horor spíše v normě žádná sláva, ale zase nic co by urazilo. Z těch filmů co vychází na netflixu lepší průměr.

Cannibals and Carpet Fitters (2017)

Takhle nějak by vypadal film, který by točily postižení nejspíše na něj přispěla i Eu jelikož stupeň retardace je zde minimálně sto procent což u těch kanibalů se dá ještě pochopit, ale u těch ostatních nikoliv. Posuďte sami ženská háže po kanibalovi knížky a ostatní členové pokládačů koberců používají sponkovačku a jakýsi kus železa místo, aby použily posraný nůž na koberce jeden z nich slyší rozhovor kanibalů o ukradení a zbavení se auta a o cca 5 minut to auto vidí na cestě a chce, aby mu pomohlo. Zlatý Pach Krve jakýkoliv proti tomuhle je snad i ten poslední díl kvalitní 2 díly pouze za gore.

Antebellum (2020) odpad!

Komentář obsahuje spoilery Tak, že pokud to chápu dobře skupina bílých unáší černochy a černošky (odmítám to psát s velkým č a nikdo mě to nedonutí ) kde žijí jako by v době otroctví a nutí je sbírat bavlnu a sloužit jim. Takhle unesou ženskou co se stará o práva černých na úkor bílých (přispěla nejspíše na to teroristická BLM pro ty co to neví je to skupina, která schvaluje zabíjení ostatních ras kromě černých ničí auta ostatních lidí a zabíjejí i policisty pokud teda nejsou černí někdy zabíjejí i černé pokud se starají o práva bílých) a ona se z tam snaží dostat. Podobná píčovinka jako 12 let v hovnech (teda v řetězech pardon) akorát tahle se bere vážně. Horor ani omylem thriller taky ne spíše takové drama pokud to neuvidíte o nic nepřijdete. Zbývá otázka co pochválit maximálně jedno upálení jinak nic 5 procent.

Anonymní zabijáci (2019) odpad!

Ty vole to byla taková kokotina , že tomu může dát 3 a více hvězd snad jen postižený/á (na csfd mě to na druhou stranu nepřekvapuje bohužel). Banda kreténů a krav si vykládá v jedné místnosti o tom jak zabíjeli z toho jeden zabíjí vlastní pacienty jeden zabil svého kamaráda jeden zabil jakousi babku co byla vůdkyní triády a jedna ženská zabila otce co ji týral mezi tím je spáchaný atentát na jakéhosi kandidáta na prezidenta a to je zhruba celý film. Nesnáším ty filmy kde se jenom kecá o hovnách a nic jiného neděje tady to zabere minimálně 80 minut stopáže zbývajících 10 (5 minut jsou titulky zhruba) minut se něco děje což je na konci (který chtěl nejspíše parodovat Kill Billa hold se to nepodařilo) a na začátku. 5 procent za píseň https://www.youtube.com/watch?v=EYFXLL09_9w jinak tam není co chválit režisér ať radši natočí pokračování L.A. Slashera to byla taky kokotina, ale mělo to na rozdíl od tohohle děj. Smutné, že něco takového je v modrém.

Alone (2020)

Jessica se jede stěhovat na silnici narazí na magora, který ji po čase unese a zatáhne do svého baráku kdesi v lesích ona uteče a on ji nahání a to je celý film. Tenhle koncept je už vyčerpaný a jsou i daleko lepší kousky než tohle navíc zde se jedná o remake tohohle filmu https://www.csfd.cz/film/309830-pohresovana/prehled/ (píšou to i na imdb přidat prosím do podobných filmů) hrají zde 3 herci (nepočítám ty co se mihnou na benzince a ty co mluví do telefonu) a většinu filmu vidíme ženskou utíkat lesem kde ji ten chlap nahání a je to rozděleno tuším na 5 částí nevím proč stejně to bylo zbytečné (i tohle je totální píčovina v tak velkém lese by ji nenašel ani za týden ani kdyby tam žil od narození) . Až cca 10 minut před koncem začne nějaké napětí kdy se poperou na férovku. 40 procent původní verzi jsem neviděl.

Witches in the Woods (2019)

7 přátel (3 ženské z toho 2 lesby a 3 chlápci z toho jeden černoch) jedou autem kamsi na výlet na silnici je nehoda tak to musí objet což se jim nechce tak jedou zkratkou na , kterou si jeden z nich z ničeho nic vzpomene. Mezitím tam zapadnou a jednu ženskou cosi posedne tak jim začne hrabat a to je zhruba celý film. Na jedno podívání se to dá , když moc nečekáte vidět to vícekrát nepotřebuji. Díky za titulky satanic girl.

The Fanatic (2019) odpad!

Tohle točily snad postižení pro postižené nebo já fakt už nevím. Hlavní postava je těžký zoufalec, který věčně nemá peníze přesto se zde projíždí na mopedu vypadá tak uboze, že pokud bych ho potkal na ulici z lítosti mu hodím snad i desetikorunu. V Los Angeles vystupuje v uniformě člena hradní stráže z Anglie a říká tam sračky o lákání lidí do Anglie v Americe (co to kurva je). Všechny postavy jsou tam snad postižené (psychicky a duševně minimálně) několik případů Moose je totální mrzák (viz výše) jedna rana by ho nejspíše zabila (možná i od toho kluka) přesto to Huntera nenapadne všichni ví kde Moose bydlí (předpokládám) , ale nikdo za ním nepošle ani policajty ženská mu dá apku kde bydlí celebrity a diví se , že byl u něho doma (co jako čekala, že ho tak obdivuje?). 5 procent za to, že tam řekl , že remake Maniaka je přeceněný film (dle mého názoru je to dokonce sračka). Nechápu, že to vyhrálo pouze nejhoršího herce a ne nejhoršího režiséra, film, scénář, vedlejší role atd tady se měly rozdávat Zlaté maliny ve velkém. Tohle je po ´´hercích,, co hrají v Asylumovkách nový level.

Tělo jako podvod (2015) odpad!

Ženská je ghost writerka (píše knihy za jiné co nemůžou nebo nechtějí) a měla nehodu po, které byla týdny v komatu a nic si nepamatuje. Její starý na ni naléhá, aby napsala další knihu jelikož mají termín 14 dnů a pak jim dodavatel nedá žádné prachy tak ji zaveze na místo kde se stala ta nehoda a ona se tam zamiluje do služky, která ani služkou není. Většinu filmu sledujeme dvě ženské jak spolu nakupují, jak se svěřují se svými problémy a jak spolu spí , když to sledujeme pořád dokola a nic jiného se tam nestane přestane Vás to už bavit pak se tam hodí jakože milostný trojúhelník, který shazuje celkově myšlenka, že pokud auto spadne z útesu do moře (předpokládám, že tam spadlo) tak jaká je šance , že přežijou bez škrábance dva mobily. Někde na Barrandov nebo na Čt se to vyjme . P.s. dokoukáno na víckrát první den jsem si to pustil a za 20 minut to stopl jelikož mě to nebavilo tak jsem dal pauzu asi 3 dny a dokoukal dnes jelikož nemám rád rozdívané filmy. Thriller 0 Zábava 0 Nahota 60 (jediné co tam jde ocenit) Mysteriózno 0 P. s. 2 ten konec byl kurva co to jako vstal z mrtvých?

Framed (2017)

Kdybych to měl hodnotit po stránce brutality tak jasných 10 z 10 tohle je drsnější snad ještě více než Srbski Film bohužel po herecké stránce je to tragické, Všechny postavy mě byly ukradené a záporáci nejsou o nic lepší máme tady psychouše, transku a kopírku leatherface. 2 hvězdy dolů za borce s nožem v mozku bez očí co ´´zachrání,, den jelikož je to totální píčovina a nepřežil by ani 10 minut a za zabíjení zvířat.

Děda, postrach rodiny (2020)

Dokud se tam neponaučuje tak je to dobrá komedie , když se ponaučuje stojí to za starou belu. Vím, že to k rodinným komediím patří, ale tady mě to přijde tak na sílu dané, že tomu nevěřím. Vedlejší postavy jsou příšerné v čele s Walkenem, který je tak trapný , že jsem se styděl i za něho snad. Pořád je to lepší než minimálně 70 procent komedií kdy nějaká štětka chce zasunout (sice je to jiná odnož, ale počítám komedie jako celek) a cokoliv od Apatowa. 60 procent

Časové pásmo bylo změněno