COOLfeed (2018) (pořad) odpad!

Nestačí ze je telka samá zajebaná reklama, ešte treba tú agóniu predlžovať takouto zhovadilosťou. Prima Cool je stále menej a menej cool.

Raymonda má každý rád (1996) (seriál)

Výborný sitkom, parádna parta, ale jednu dávam dole, lebo ako každá americká zhovadilosť, často smrdí kľudne aj celý diel trapárňou a tisíc krát recyklovanou nudou. PS ale inak im to 95% času fakt funguje.

VyVolení - Dom Snov (2013) (pořad) odpad!

Banda kokotov čo fajčí kokoty, to je to čo vystihuje túto sračku, čo je skôr všetko len nie to čo boli prvý vyvolený. Áno, áno, ani prvý tunajší vyvolený neboli žiadna výhra, ale na tej bande kreténov sa slušne zhúlený človek aspoň zasmial, toto je len trapáreň pre degenerovaných pičusov.

Supermafián Quido (2010)

Som rád že kanadské filmy už nie sú len o lyžiaroch a snowboardistoch, čo zachraňujú svoje zimné/celoročné stredisko, či deťoch na snehu ktorých vojnu ukončí pes, ... . Toto je klenot čo dokazuje že vedia točiť aj iné filmy, filmy čo majú hĺbku a ducha, filmy čo vás chytia za srdce a rozosmejú vás, filmy kde každý z nás by chcel byť ako hlavný hrdina. Tak presne o tomto je Supermafián QUIDO.

O psu, který ukončil válku (1984)

Hodnotím s óóbrovskou dávkou nostalgie a hlavne vďaka spomienke na ten pocit keď som to ako decko pozeral, bolo niečo viac ako týždeň pred zimnými prázdninami, ja som nasimuloval chorobu a tak si ich parádne predĺžil, no a presnejšie, toto bol ten film čo išiel v telke keď mi to víťazne prešlo u pediatra a ja som došiel domov s úsmevom malého spokojného hajzlíka na tvári.

Dům za všechny peníze (1986)

Až do nepŕičetnosti ma dostávajú komédie ako táto, či duplex, jednoducho o pároch čo sa nechajú takto parádne odrbať a sú tak sprostý že s tým nič nerobia, ba sa ešte viac zahrabú, ale paradoxne práve tieto dve ma fakt bavia a tak 4*.

Neuvěřitelná cesta kapitána Drake (2009) (TV film)

Keď opomeniem otrasné počítačové efekty, tak celkom obstojná odreagovačka na nedeľné ráno, po prebdenej noci pri Sea of Thieves a áno píšem to v nedeľu ráno cca týždeň po vydaní tejto hry (to len ak by to dakto čítal keď hra bude dávno mŕtva a zabudnutá). PS ak by som bral do úvahy tie efekty, či skôr defekty tak fakt skôr tie dve*.

Antboy (2013)

Tak jednu dám za to, že aj ja som bol na základke žiakom 5.A (teda samozrejme aj šiestej, siedmej a tak ďalej) a jednu za hlavného zloducha Verbala Blechu. Ako decko by som pridal isto ešte jednu a ako Dánske decko asi ešte jednu, ale to už nie som (teda decko, Dánske decko som nikdy nebol, aj keď občas sa ma pýtali či som Dán). Celkom ma zaujalo že to má aj dvojku a trojku, asi sa jedného dňa dobre sprášim a kuknem celú trilógiu. PS pre budúcich vlamačov je tam aj návod ako prešťať zámok, ja som takto bežne šťal na zámok policajným autám, dvere to neotvorilo, ale hlavne na oktavkách a fábiach to krásne natečie do dverí a hlavne v lete to tam začne parádne voňať.

Síla naděje (2014)

Fakt podobné filmy nemusím, je ich milión, všetko na jedno kopyto a dostávajú neľútostne odpad! po pár minútach sebatrýznenia, ktoré si tak rád doprajem sledovaním podobných sračiek. No tu musím povedať, že film má v sebe niečo čo ma donútilo ho sledovať do konca, ok drtil som pri tom na kompe, ale tak, či tak mu dám slušné a u mňa výnimočné tri*.

Pod hladinou Loch Ness (2001) odpad!

Veľa som od toho nečakal, ale čakal som očividne aj tak moc. Toto nebolo len zlé, ale aj neskutočne otravné a ohavne obsadené.