Sport Star (2018) (pořad) odpad!

Prima Cool, toho onoho času moja najobľúbenejšia stanica, ktorej výber relácií, bol vždy super, aj napriek nekonečnému reprízovaniu, dokola a dokola, začala s produkciou toho najhoršieho odpadu aký je možno na tv vidieť, no a aj tie dobré zlikvidujú zmenou moderátorov. Hanba, takto vypĺňať čas hnojom, na toto majú Prima Sport, načo zasierať Cool.

Naboř a ujeď (2012)

Policajný buzeranti, s homo radarom v mobile, Kirsten Bell, filipínsko väzenský, prdelný príbeh, dináre. Čo viac by človek chcel.

Alienator (1990)

Toto je čistý klenot, vesmírna mužatka s laserovou rukou, obrnenými ceckami a hustým három, naháňajúca, moc zlého zloducha, s obojkom, kopa idiotov a srnka, čo sa do toho zamiešajú, pecka, dokonalé ráno pri telke.

Major Payne (1995)

Tak kruto zasiahla nostalgia, nie k tomuto filmu, ale ku kope parádnych filmov a občas serialou s dokonale identickou zápletkou, či už z prostredia detského tábora, súkromnej (občas čarodejníckej, trollej, kresťanskej, ..., či inak rozprávkovej) internátnej školy, no a samozrejme rovno armádnej školy. ktoré som pozeral ako decko, často aj bambilión krát. Takže za 5*. PS z veľkej časti vďaka tomu že sa to nezvrhlo až ku extrémne prehnanému, cukríkovému koncu, no a samozrejme kvôli rozprávke o vláčiku ktorý to takmer dokázal;?)

Trable o Vánocích (2015)

Úmorne pomalý, nevtipný film s parádnym obsadením, možno mať na dačo také náladu, čo sa teda často nestáva tak to ledva, ledva s prižmúrením okom ohodnotím za tri, ale to by som musel dosť piť, lebo už deve sú moc. Bože ako sa toto strašne vlieklo, ak by som mal posledných stosedem minút života, tak pri tomto by to bolo ako rok, no v dvoch tretinách by som chcel umrieť a radšej to vypol a užil si posledné dve minúty a dvadsať sekúnd napríklad špáraním v nose. Ale zas malo to svetlé chvíľky a dobrú hudbu.

Zombies: Den-D přichází (2008)

Presne to čo som od toho čakal, som aj dostal, ak ste výhradne na indické telenovely, tak si dávajte odpad, ale kurva šak to je čistá paráda a ešte tam máte malú zombie lásku. PS ani zombie nemusím byť, ale v tej scéne vo vetračke by som milo rád Menu uhryzol do toho jej maskáčového zadočku, byť na mieste toho bažanta.

Top Gear: Vietnam Special (2008) (pořad)

Motorky vôbec nemusím, ale po zhliadnutí tohoto dielu, sa moja garáž už klepe na poriadne nadupanú Babettu 210 z osemdesiatok.

Kápo (2018) (seriál)

Slušná séria, ktorá je podaná reálne a nie dáke vymysli a zostrihané videa z netu, plus poteší dĺžka každého dielu. Super päť*