Dating Naked (2014) (pořad) odpad!

Verte, alebo nie, ale poznam iks ludi co toto zeru a nedaju na tuto a tomuto podobne chutovky na sto sposobov dopustit. Este dnes neviem zabudnut ako som nevedel dostat kamosa z bytu lebo isiel hotel paradise. No co uz, sledovanost je sledovanost a leto a letne prazdniny tomu svecia. Deti to doma robia po veceroch do vreckoviek a dufaju ze ich nevymaknu rodicia, trapaaas. Za mna jedine odpad. PS. ten kamos mal cca tridsat a rozoberal to ako babky Dalas, ci Jednoducho Maria.

Oko (2002)

Film nie je tak uplne na 5*, ale Angelica Lee tu jednu naviac dotahuje ako nic. Jednoducho super herecka a super namet.

Pátek třináctého (1987) (seriál)

Dielo pre svoju dobu az ikonycke , obcas potrebujem nieco podobne. Oznacenie horor je smiesne, no kedze sa jedna o Kanadsku tvorbu, tak 4*.

Maria-Empfängnis-Aktion Hermann Nitsch (1969) odpad!

Preco som na to vobec pozeral? Som fakt prasa, obcas, ale toto, fuj grc. Na to ze to ma len malo cez sedem minut, je pre mna nemyslitelne pozerat to cele.

Osudový dotek (2004)

Ashton Kutcher je "kokot" a nie ze nie, ale toto tu je super, delo a mozno este viac. Neviem ludia, no jedna sa mozno o jeden z najlepsich filmov co som videl. Pokracovania nestoja ani za oflusanie, ale klobuk dolu, jednotka je wau.

Záchranáři (1989) (seriál)

Ako dieta som ich miloval, no mal som tak sest, mozno sedem rokov. Neviem, neviem, ci to ma aj dnes na 4*, ale podla mna urcite ano.

Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)

Ja mam proste radsej Voyager a jeho posadku, ale aj tak davam len styri* pre moju alergiu na Kirka (ako postavu). Inak super serial, hodny aj pat*.

Polícia (2009) (pořad)

Smrdi to hovnom, jednu za chorobnu propaganu sekundu, co sekundu.

Experti (2013) (seriál)

Pre MMR: to nie su slovaci, ale... Pre Momo: nestaci ich mat vsade okolo, este aj v Tv. PS. cest vynimkam.

Rudá planeta (2000)

Da sa to komentovat? Neviem, ale ked uz tukam, asi ano. Slabe oproti tomu co som cakal, no nenudil som sa.