Válka skladů Texas (2011) (pořad)

V kope podobnych programov sa jedna o absolutny priemer, ale za ten smiech Mary Padian a celkovo jej telacie spravanie o dve * viac.

Velmi nebezpečné známosti 2 (2000)

Po dokonalej jednotke vazna suchota, ale ked to zoberiem ako samostatny film tak dobre. PS. super tomu sadol slovensky dabing. 50%+

Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)

Samozrejme keď sa čávo, polka z dvoch objavuje v NY roku 1906 a nie BC., tak to uz len pan-bozko vie, ci magyarske spectrum neklame. Na filme to vsak nemeni nic, je to viac ako dobre.

Jezero smrti (2008)

Cvak, cvak... Praask prask, co viac?, este par, smradom! No, ale ludia toto sa dobrym ludom nestane, nebojte sa. A ked ano, tak som sa mylil.

Plivu na váš hrob 2 (2013)

Po jednotke to smrdi, vsak smrdi to skutocne. Viete, vrana k vrane sada, hovno k hovnu pada a tu to je fak citit. Je to hnus, ale tie prasata to mali lahke.

Plivu na váš hrob (2010)

Film je sracka, vsak aj ked pomsta smrdi kriminalom, kocke drzim palce.

Interstate 60 (2002)

Jedneho dna, na jednej ceste. Fuf, co viac povedat.

Carbonarův efekt (2014) (pořad)

Ludom co nemaju radi tv kuzelnikov s platenym castingom ako ja upozornujem, toto nie je angelo a spol blbcov, toto je husta skryta kamera a Carbonaro je dabel. PS. a aj ked mam obcas pocit ze je to nahrate, nech, aj tak je to haluz.

Hannibal (2013) (seriál)

No cumim jak puk ake to tu ma hodnotenie, par dielov som pozeral a vobec ma nezaujali. Dam tomu este sancu, teraz by som dal jednu* mozno odpad.

Pozor, pozor (2015) (pořad)

Tri davam len preto lebo ma par dielov naozaj zaujalo, ale Matta Barneta a spol. absoliutne nemusim.