Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
14 fanoušků
/ 6 bodů
RoboCop
Vojtěch Moravec
Praha-západ, Středočeský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Dobrodružný
Sci-Fi
film
seriál
TV film
pořad
hudební…
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Hon na ponorku
(1990)
Ponorka
(1981)
Pravdivé lži
(1994)
Správná posádka
(1983)
Můj bratranec Vinny
(1992)
U-Turn
(1997)
Drtivý dopad
(1998)
Rocky Horror Picture Show
(1975)
Vřískot
(1996)
Periskop nahoru a dolů
(1996)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
6 bodů
Fanklub
(14)
leaderjohny
PabloFuentes
Ziina
Hopi
Trenz
garfieldcz
Bear314
Kacka.
pigiums
Scaramanga
SEEDER
Jarus.Moravc
KaiRahan
PaulHauss
Časové pásmo bylo změněno