Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)

starý dobrý časy,,,a šlo to taky....trochu mě udivuje, když na to tak koukam, že je v dnešní době pořád tolik nevobjasnenejch připadu,a cajti furt brečej: "máme sice jeho DNA, ale nevíme jak pachatel vypadá" ....přitom, řešní se přímo nabízí..kriminalistický klonování,,,, vezmu toho déenáče, zasadím do květináče.. nebo kam se to sakra dává, občas ho zaleju, pohnojím, vyhodím přebytečný poo... no a až mi vyroste,,,tak je v podstatě hotovo,,,pak už jenom vyfotit a zlikvidovat klon... jasný jak facka, ne? pak mi djte vedět, kde si mám vyzvednout nobelovku

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

dyť má brejlé.....to je ňáká blbost nééé?... takovej velkej kouzelník to je a neumí si zpravit voči.......to mi neřikej, že na to neexistuje ňaky zaklinadlo.......čáry máry hovno z krávy, ať mám voči zase zdravý

Superman (1993) (seriál)

mě vždycky fascinovalo jak dokazal vodlišit dobro vod zla.....třeba dete po ulici, a vidíte chlapa v zeleným tričku, jak honí chlapa v modrym tričku..........to se mne nedavno stalo.....chtel sem jednomu pomoct....ale nevedel sem komu,,,rikal sem si, bud je zlej ten modrej, neco proved tomu zelenýmu a ten ho proto honí,,,,a nebo taky muze bejt zlej ten ten zelenej, a ten modrej si chce jenom zachránit zivot,,,,já v tehlech konfliktních situacích nikdy nevim....tak sem pro jistotu srazil voba.......no a ukázalo se, ze jen bezeli na autobus

Musíme si pomáhat (2000)

ano musime si pomahat, a to v kazde dobe,,,,,sme prece vsici na stejny lodi,,,ja treba jak furt jezdim do ruznejch prdeli, tak je vodeme vyzadovana sem tam naka ta pomoc,,,samozrejme ze po me nikdá nikdo nechtěl, abych schovával doma žida, to ne, ale treba na ulici se me turisti a stary lidi, co zapomeli cestu domu, ptavaj na cestu,,,a protoze sem tam taky větsinou prvne, tak sem jim vždycky odpovidal ze NEVIM jak se dostanou do bartolomějský ulice, nebo na poštu či kam,,,ale vždycky sem se proto cejtil jako pitomec, pritom nebyl duvod proc se tak cejtit,,,no a tak sem se rozhod, že jim budu vysvětlovat, ze tu taky nejsem doma, ze sem jenom turista, aby pochopili, proc to vlastne nevim,,, noale časem se ukázalo že to ty lidi vubec nezajima, ze je to dokonce nasira este vic, nez predtim,,,,,noa pak sem si v naky knizce precet, ze aby sme byli stastny, tak musime delat lidem radost,,,pomahat jim,,,,no vod ty doby jim teda pomaham,,,,,vždycky se na ně usměju a říkám třeba "jó to musite táááámhle paní" ,,, i když vim hovno kudy,,, ale lidi sou pak šťastný jako blechy,děkujou mi,,,a mně to taky dělá moc dobře, tak proč jim neporadit....i když se teda musim přiznat, že jak je vobčas takhle posílám na blind,,,tak se třeba stane, že na sebe během dne eště párkrát narazíme,,,a tudle se stala takova kuriozni situace, že pani ,velice stara pani, ktera hledala nemocnici, narazila na mě, místního dobroděje, a ptá se mě, že prej se tudy má dostat do toho špitálu, a ji povidam "no pani, ale to byste si zašla, a to mate štěstí že ste na mě narazila, protože do nemocnice to mate lepši tudyma",,,a řek sem ji ještě, v domnění že už ji nkdy neuvidim, že je to zkratka, a že ji to ušetří dvacetminut cesty,,,no a asi za hodku sem ji potkal znova a začala mi na namesti plnym lidi normálně hrozit, "...PREJ LEPŠÍ,,TUDYMA,,,JÁ CHTĚLA DO NEMOCNICE A VON MĚ POŠLĚ ZKRATKOU NA HŘBITOV..."

Kurs sebeovládání (2003)

každej máme ten práh vytočení někde jinde.... tudle sem byl v hospodě s jednim známým,,,von je tak trochu nácek neboco....a koukáme na televizi na naky silence z USA, co tam palicema mlatej do fungl novyho auta, aby se zbavili stresu,,zřejmě nějaka americka obdoba jogy,,,,,a ja mu povidam, tyvole plešatej, todle bych sem tam taky potřeboval,,,aspon bych si setril klouby,,,,,a von na to "tak pod semnou, já chodim do jednoho takovyho kurzu, a strasne mi to pomáhá"...a jamu teda slibil ze se tam aspon pujdu mrknout,,,,a kdyz sme pak vyrazili na to sezeni, tak prede dverma stal cigan a kouril....kolega se zastavil, a kouka na nej,,,a cigan vyndal žvaro (podle kolegy: "provokativně vyndal žváro") z huby, usmal se a prej "JAK SE VEDE",,,a vtom kolegovi zrudla pleš, během okamažiku svalil morenu na vobrubník, začal do něj kopat a řvat "CO JE TI DOTOHO TY ZMRDE CERNEJ...", a este par osklivejch veci,,a ja mu povidam: "tak to ti ty sezeni moc nepomahaj", a von na to: "blazniš? za tu dobu co sme se tu spolu mazlili, už bych ho normálně třikrát probod." ...no jak řikam, každej máme ten práh vytočení někde jinde

Sedm (1995)

kuck mal,,,nenechte se zviklat mým mizerným hodnocením hororů...já sem v tomhle směru náročnej divák, já jak se u filmu nepozvracím nebo nepochčiju, tak je to pro mě polívčička,,,ono se taky není čemu divit, když si tak po očku projíždím svoji knihovničku, kde kromě slovníku cizích slov, díky němuž stále pojímám nová a nová slova jako dekapitace,prosopagnózie nebo rhinotillexomanie,,,na mě vykukují zkrvavené obaly mých klenotů, tedy výhradně literatury populárně zrůdné...,,čteno z leva,,Masoví vrazi, Nejkrutější zločiny v dějinách (a to sem na dějiny nikdy moc nebyl), 100 despotů a diktátorů, Birlibán, Historie mučení, Dějiny sebevražd, Historie trestu smrti, Zkrocení zlé ženy.......teda to poslední , to sem se vyloženě přehmát, já tam čet zkroucení,,,, to prej napsal ňákej brit

Dennis - postrach okolí (1993)

na takovéto zběhy je třeba použít fantazie a mít ten dar....i já s nima mám vlastní zkušenost, po dnešku už sotva zapomenutelnou,,,dnes se mi totiž poved jeden z mých několika velkých činů, vlastně ten největší od doby kdy se mi podařilo jedinou vhodně položenou otázkou vyprovokoval 33 lidí k tomu aby prodali své byty a odstěhovali se i s rodinama o 42 kilometrů dál od domova..ano, dnes jsem pouhým zdvihnutím obočí dokázal způsobit škodu ve výši 85.000 Kč, odpojit 166 lidí od elektřiny, a odsoudit malého osmiletého klučinu k zákazu televize, internetu,hrání počítačpvých her a zdomácímu vězení po dobu tří dlouhých měsíců....osobně nemám nic proti hyperaktivním dětem, pokud mě zrovna nekoušou do lejtka....už ráno sem věděl, že brát si na sebe žlutý tričko bude moje zkáza,,,začalo to tím, že sem přišel ke známejm, a sundal si bundu,,,,, v tu chvili už to bylo vhaji...jakmile ten malej zmetek zmerčil žlutoou barvu, nafoukly se mu zornice, začal kolem mě běhat dokola a tvrdil že sem sluníčko...to ale nebylo všechno...jeho tatu, kterej byl čerstvě po autonehodě (kterou ten malej koksák způsobil o dva dny dřív),,,zatáhnul do tý svý sluneční soustavy taky, a to přesto, nebo právě proto že měl pochroumanou páteř a kolem krku takovej ten fixační kornout, kterej pomáhá při rehabilitaci,,,tedy chytil otce, jelikož jako jediný přítomný mu připomínal saturn za ruce,a kroužil s ním i přes jeho bolestný grimasy kolem mě (helios)...v tom se tam přihnal i jejich pes, shodou okolnosti jménem Pluto, aby i on dokončil svoji oběžnou dráhu....chvili na to se do vesmíru dostavila jeho máma a dala mladýmu takovou facku až ho vychýlila z původní orbity, načež on nabyl pocitu, že je týrán a začal natahovat,,,to ale jenom do chvile, než sem mu vysvetlil, že aby bylo jeho umělecké ztvarnění planetárního systému jestlě přesnější, bylo třeba vhodného zásahu, aby on jako planeta země, začal rotovat i kolem své osy,,,za což matce v zápětí poděkoval a odběhl házet pytlíky s vodou z balkońu na lidi...kdyz sem si pak vyslech od jeho rodicu, jak je to s nim tezky, ze je nekdy jako silenej, i kdyz ho dopujou praskama co jim dal doktor, a ze sou radi ze jim ho aspon na tu pulhodinku pohlidam, pripravovali me na nejhorsi...nastesti ale,,ja mam TEN DAR....a tak kdyz se vrátil ten splašenej mameluk zase zpátky do pokoje...začal mi nadávat do číňanů a neustále po mě házel bejzbolovej míček.. ...přišlo mi jako jediny spravny řešeni,,,,ochranit okolni svět, před timto hovadem...a tak po jeho asi tak dvacatym hodu, zatim co lovil balon někde ve škvíře mezi postelema, sem se nenapadně posunul o třicet čísel vlevo,,pak už to bylo snadny,,,stačilo řict "vo co že teď ho chytim" , na jeho otazku "PŘIPRAVEN" lehce zdvihnout oboči a pak s usměvem sledovat, jak se osudny balonek otira o jakousi památnou vázu, která se chvíli kývá a v zápětí vlastní vahou převrací, načež voda v ní musí podle přírodních zákonů dokončit koloběh a přesunout se z místa s vyšší nadmořskou výškou, což byla v tomto případě polička na které váza stála, do místa s nadmořskou výškou nižší, nově zakoupené dvaačtyřiceti palcové plazmové televize,,,,,potom chvíle ticha,,chvíle jiskření zásuvek a tma.... a pak chvíle záchvatů vzteku a dětského řevu "ty zasraný šikmovočko, tos udal schvalně"......"možná že jo" , povídám s rukama v kapsách "..a možná že prostě jenom neumim chytat....narozdil vod tebe ale neberu leky na hlavu,,,, takže komu myslíš že budou vaši věřit" ...

Nevítaní (2009)

nevim proč, ale o mě koluje takova vžita představa, že se směju postiženejm lidem...neni to teda vubec žadna pravda.... tadle fáma vznikla při jedny hodině čj, kdy jsme dostali za ukol utvořit věty s některejma, nám ještě v tý době nepříliš známejma výrazama... já tenkrát dostal slovo IRONIE.. a my sme meli ve tride jednoho vochrnutyho kluka na vozejčku, kterej měl ještě navic řečovou vadu... a já nevim proč, jestli na me byl byl vod pani učitelky vyvijenej nějakej neúnosnej tlak,,,nebo to bylo tim že sem byl tekrát podviživivenej (jednou sem dokonce spolknul panáčka z lega (a taky sem si stavěl domeček z matrací,ale to sem nepatří)), ale já nevymyslel nic lepšího než NEJVETSI IRONII JE, KDYZ SI CHLAP NA VOZEJKU SLAPE NA JAZYK...no a vod tý doby sem takhle vocejchovanej.... já teda nemám paměť na ména, takže už ani nevim, jak se ten chudák menoval, tak bych se rád touto cestou omluvil alespon zde účinkujícím..... bylo by to tedy pro čápa, krocana, tu slečnu s těma palčákama a ostatní kytovce,,,,držte se frajeři, a žádný vopičárny

Star Trek: Vesmírná loď Voyager (1995) (seriál)

já mám vždycky trochu problem se začatkama seriálů...nepomatuju si ména a tak....ale když se těma prvníma epizodama prokoušu, z babochlapa se stane kapitán džejnvejová, z negra tuvok a z mlíkárny sedmá z devíti....tak už je napůl vyhráno..... ano.....kapitán džejnvejová a její falické výstupy...z toho se mi zpočátku taky částečně zvedal kufr, ale postupem času byly prakticky všechny seriálové nedostatky odpuštěny.....akorát mám teď plnou hlavu tuvokova logického přemítání,,,zrovna dneska sem byl kupovat mlíko a prodavačka se me zeptala, jestli ho chci cerstvy, tak sem hned zacal dlouze uvazovat nad tim, co by se stalo, kdybych rek ze ne,,,jestli by treba z podpultu nevytahla nakou nafouklou krabici, volezlou plisni z roku devadesát šest, nebo jak,,,a tak sem nakonec pod náporem logiky usoudil, ze chci teda to cerstvy,,,a ted sledujte tu ironii od sudu....,,,ta prodavacka, totiz nedavno porodila, a presne ve chvili, kdy sem rek ze chci to mliko cerstvy...se uni dostavila samovolná laktace...,no já koukal jako blázen, vduchu si říkám, uau, tak dneska přímo vod pramene...... no a dědula za mnou mi cloumá ramenem a povídá, "to je servis co?", a jako kdyby to snad byla naka televizni inscenace secvičená pouze pro mou osobu,,,prodavačka si založila ruce jako mistr propr, zvedla obočí a prohlásila "NÁŠ ZÁKAZNÍK,,,,,,NÁŠ PÁN"