Stahovák (2009) (pořad) odpad!

akta xicht - agent mádl a dejna vymaštěnej kotec dostali od tévé nova, zřejmě jako svatební dar, vlastní televizní šou; pořad stejně užitečnej jako mrkev zabodnutá v oku a stejně inteligentní jako dřevěný kamna

Sophiina volba (1982)

těšil sem se příliš dlouho ...hlavně proto že na tudle kapitolu sem v literatuře zřejmě tak nějak chyběl... já vůbec tenkrát hodně chyběl, jak si tak vzpomínám....dokonce se mně tudle zdál (ještě po těch letech) takovej školní sen...a zajímavý bylo, že ačkoliv to byl MŮJ sen, tak sem i v tom snu chyběl...nonic.. každopádně shrnutí díla sem se tenkrát od naší češtinářky nedočkal, a musel se spokojit s přepisem poznámek od mého kolegy, jenž měl zrovna ruku v gipsu a tím pádem se mi jeho kryptogramy luštily hůř než obvykle....a protože můj brácha vždycky říkal, "obsah se učit nemusíš, každý pitomý dílo se dá rozepsat na tři stránky jenom z blbýho názvu"...dočetla se potom naše píčtelka ve čtvrtletním literárním testu o dojemným příběhu z koncentračního tábora s názvem SOFIINA ROLBA, kde si to hlavní hrdinka brázdí malebně zasněženou osvietimskou krajinou, aby židi měli kde lyžovat....nicméně od filmu zde, očekávejte tu klasickou, nudnou americkou verzi bez běžeckých stop a pásových vozidel, kde hlavním motivem je volba mezi dvěma potomky....mám pocit že britové natočili něco podobnýho, ale tam se přej tahaly slámky.... jinak na světě je dneska strašně moc různejch sraček a x parametrů, aby se v tom kokot vyznal...sofiina volba na každým rohu...a v hypermarketech kor...krystal nebo krupice?? mám koupit tydle sardinky za 25 nebo ty prošlý za patnáct?..a jakej je kurva rozdíl mezi čočkou a čočkou klevr? a o kus dál vidíš cigány jak chmataj na každej rohlik v tý plexibedně, ťukaj do nich, jakodyby to byly melouny a ne a ne si vybrat... takže nebudte líný....lepší rohlik z pekárny přes půl města, než hepatitis z teska za korunu dvacet... ....jinak kdo by měl zájem o hudbu s židovskou tématikou, tak tady sem něco našel http://www.youtube.com/watch?v=eDdI7GhZSQA , jo,a slyšel sem, že židi s nežidy dostávali automaticky milost, co je na tom pravdy?

Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)

prvni dvě serie nikdo nebyl schopnej na místě činu rosvítit.... jinak ale vcelku moderní a inteligentní (žížala+) seriál....akorát ta asfixie....jak je možný někoho udusit tím, že mu nacpu do zadku fixu....to mi neni jasný

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

teda že by to se mnou nějak zvlášť lomcovalo, nebo mě to dokonce vytrhlo u kořene...to se vážně říct nedá ....nejlíp bych to asi schrnul slovy tříletýho bráchy jedný mojí známý, kterej říkal, že "NEJLEPŠÍ BYLY TY HODINY... ...JAK ŠLY POZPÁTKU"..(ten kluk by se moch živit jako jestřábí voko).....šel sem na to hlavně kvuli dagovi - stjůdentu, pablicistovi, cinefilovi a zdejší top sedmičce (místní britney spears) , kerej tomu suveréně natankoval plnou, ale to nic, zřejmě se ve mně opět projevila ta nekulturní vopice....nicméně trochu sem se poptával v odborných kruzích, a cinefil, to prý je člověk kterého vzrušuje akt kremace

Poslední souboj (2007) (TV film)

jó, sportem ku zdraví...ale tohle nejsou šáchy, ve kterejch se mnou díky mý promyšlený taktický hře, málokdo udrží krok......jde o to bejt kreativní.....já vždycky říkám: až pude na záchod, schov mu krále, a když i přesto vyhraje, řekni žes hrál žravou

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

...taky mám lejstrum...musim se přiznat, když se tak denně procházim těma temnejma uličkama, občas mam v hlavě bubáky, abych neskončil jako ten legendární slepěkoň, jak je to v tý písničce..hlavně kůli těm mejm ošklivejm narážkám na rómy... třeba tudle, když sem se posměšně divil, jak je možný, že číst z ruky uměj, ale počítat z hlavy nedovedou... tak sem to chtěl dneska odčinit...popíšu situaci...byl sem na nákupu v bille, košík plnej potravin, a když už sem stál u pokladny, předběhli mě dva občani,... hned vyndali ty svý stravenky na jídlo ale paní prodavačka jim říká: notak notak, pěkně zpátky, ten pán tu byl předvámi...a oni se na mě tak smutně podívali a prosili (ó přímo žadonili): PUSŤ NAS, MAME JENOM DVOJE CIGARETY A PIVO, A TY MAŠ PLNEJ KOŠIK ŽRADLA..a to byla pro mě příležitost vykonat dobro, a tak povídám...:ale no tak je nechtééé, vždyť sou to taky lidi..a voni pak začali mávat rukama nahoru dolu, asi mi děkovali nebo co, tak sem pokejval, jakože NENIZAČ, pochválil jim holinky, vodfajfkoval si že sem se zastal narodnosti menšiny a šel sem vratit vozejk

Otázky Václava Moravce (2004) (pořad)

já ani nevolim....když z toho nic nekápne, tak mě to nezajímá....jó, přiznávám že sem si vobčas ve 4 ráno zapnul čétédvojku a sledoval ty úžasný záběry ze sněmovny,,třeba jak třikrát za sebou přerušili hlasování...protože se několika poslancům podařilo vylejt si do hlasovacího zařízení limču,,,,,, ale jináč je mi politika naprosto volná......i moravec ....já sám bych takovouhle práci dělat nechtěl, dávat lidem otázky není zrovna moje silná stránka....jako dítě sem se jednou zaptal babičky, jak je možný, že má teta blonďatý kudrnatý vlasy, když ona i děda jsou černovlasí, a hned sem dostal vod táty přesdržku

Anorexie (2003) (TV film)

ženský, která není schopna dosáhnout opět své porodní váhy si nemůže žádnej normální chlap skutečně vážit....nenechte se zviklat holky...ty ďolíčky ve tvářích sou fakt sexy