300: Vzestup říše (2014)

V 3D úchvatné, bol som tak vzrušený, že som mal, čo robiť, aby som sa neodbavil. Rúbanie sekanie hektolitre krvi, aké ešte ani menzes nevymyslel.

Ona (2013)

Theodor sa zamiluje do kompu, igen, nech bude, aj ja mám rád virtuálny sex aj pri ňom sa dá parádne vzrušiť a péro vyhoniť, ale predsa len po čase Vám začne chýbať to láskave teplo medzi ženskými nohami do ktorého sa môžete zahryznúť a cítiť to človečenstvo, o tom žádna. Moja skúsena rada znie, ked si už päť krát po sebe osemeniťe klávesnicu, ktorá prirodzeným spôsobom stvrdne ako Vaše péro, v takom prípade už utekajte za najbližším farárom nech Vám s posvätnou rukou vyhoní a láskavo pohladí Váš ritný otvor

Spalující touha (1999)

Som nadšený zo skvelého scenára a výbornej réžie. Tom a Nicole to zahrali s chuťou a chvíľami sa zdalo ako keby sa chceli vzájomne podviesť práve v tomto filme a zvlášť Nicole si súložiace scény riadne užívala a nakoniec scéna hromadnej súlože v zámku ma úplne dostala.

Vlk z Wall Street (2013)

Di Caprio je vskutku vynikajúci herec, lebo to čo predviedol v tomto filme je skutočne famózne užíval si tu rolu tohoto skutočného píbehu s gráciou, kde s peniazmi sa narábalo ako so zápalkami. Film v žiadnom prípade neodporúčam pozerať ľudom, ktorí ťažko prežívajú od výplaty k výplate.

Velký Gatsby (2013)

Ľahko zarobené penieze sa aj ľahko rozhadzujú,lenže kúpiť si za nich čistú lásku jednoducho nejde a privádza takého človeka k zúfalstvu

Noe (2014)

Náboženský ladený snínok, ktorý musel poriadne nasrať pedofilov vo Vatikáne. Russell Crowe drel ako vládal, ale to nestačilo, lebo Jennifer Connelly bol veľmi nevýrazna, scenár robený na kolene a aj tak vyzerala režia. Sklamanie zo zbytočnosti filmu.

Nymfomanka, část I. (2013)

Inteligentne rafinovaný film, ktorý je danlivo o sexualite, ale skôr je to o zbabelosti a zúfalstve.Herecké výkony sú fajn. Ani bomba ani sklamanie, skôr rozčarovanie.