Banzai (1997)

Banzai je podle mě asi nejslabší komedie Paola Villaggia. Dávám 20%.

Baťa (1966)

Ve Zlíně jsem dva a půl roku žil a miluji to město, tento dokumentární pořad mi oživil spoustu vzpomínek na tohle krásné město.

Bermudy: Ďábelský trojúhelník (2009) (TV film)

Dokument o Bermudském trojúhelníku. Něco mezi nudou a průměrem. Při sledování jsem si zavzpomínal na povídku Pád do Maelströmu od Allana Poa, ve které evidentně velice podobně docházelo k mizení lodí.

Bezpečný přístav (2013)

Jsem moc rád, že jsem měl tu možnost se na tento snímek podívat. Je to vynikající film plný skvěle zachycených emocí s příběhem, který chytí za srdce až jsem měl místy slzy na krajíčku.

Black Mass: Špinavá hra (2015)

Nečetl jsem herecké obsazení před zkouknutím filmu a celou dobu jsem přemýšlel nad tím, jestli to je Johnny Depp, nebo není. Dobře ho namaskovali a kontaktní čočky zřejmě udělají hodně. Jinak co se týče filmu, tak jsem měl pocit, že byl zbytečně zdlouhavý. Libilo se mi ale, že byl natočen podle skutečných událostí.

Bláznivá dovolená (2015)

Netřeba dlouze komentovat. Bláznivá dovolená je pohodová ptákovina na odreagování. Za mě 40%.

Blbý a blbější (1994)

Jako malý kluk jsem tuhle komedii miloval. Legendární scény a hlášky z filmu se mi zaryly hluboko do podvědomí. Jim Carrey je dokonalý komik a toho blba zahrál vážně dokonale. I po letech se vždy dobře u této komedie pobavím. Za mě pět hvězd.

Bohové Egypta (2016)

Američani vzali postavy ze starověkého Egypta a udělali příběh, který se absolutně neslučuje s ničím. Mě to ale nevadilo, povznesl jsem se nad touto moderní inscenací a úžíval si kvalitu zvláštních efektů. Kdyby to mělo hlavu a patu, tak dám čtyři hvězdy, ale v tomto případě hodnotím pouze kvalitu zvláštních efektů a celkového zpracování.

Bohové musí být šílení (1980)

Díky Xi Xaovi si člověk uvědomí, že jsou na světě důležitější věci, než peníze a že nejšťastnější člověk je pravděpodobně ten, kdo nepotřebuje ke štěstí víc, než zdravou rodinu.

Bojovník (2015)

Hlavní hrdina Jake Gyllenhaal mi vůbec neseděl v roli boxera. Dobrou polovinu filmu jsem byl naštvaný jeho povahovými rysy. Teprve až na sobě začal trochu pracovat a trénovat na zápas se na film dalo koukat. U filmu o boxu bych čekal tréninkovou motivační pasáž podobnou, která byla ve filmu Rocky, nebo ve filmu Nikdy to nevzdávej. Ta tu bohužel chyběla. Celkem průměrný, místy podprůměrný film.